1

Покладанням квітів у Ніжині відзначили День пам’яті та примирення

Поділитися

Покладанням квітів відзначили партійці місцевого осередку політичної партії Європейської Солідарністі на Ніжинщині День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні, 8 травня, до Меморіалу Вічного вогню з нагоди відзначення на Ніжинщині Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (1939-1945) квіти поклали голова районного осередку політичної партії, депутат міської ради Олександр ШАЛАЙ, заступник голови Ніжинської районної ради, депутат районної ради Дмитро КОРОБКО, депутати міської ради Юрій ФІЛОНЕНКО, Андрій ГОМОЛЯКО, депутати районної ради Вікторія КОЛОМІЙЧЕНКО, Олена ФІЛОНЕНКО, член політичної ради Ігор ШАЛАЙ.

“Вся історія людства, на жаль, це історія війн. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою у нашій історії. Весь світ щороку вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, жертв цієї страшної війни”, – зазначив Олександр ШАЛАЙ.

День пам’яті та примирення (8 травня) і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) – це, без сумніву, надзвичайно важливі дати для Українського народу. День перемоги – це свято сильних духом, котрі у дуже непростий час змогли порозумітися, об’єднатися, піднятися на боротьбу та здолати нацизм, тим самим подарувавши нащадкам майбутнє.

У ці пам’ятні дні надзвичайно важливо згадувати та вшановувати як ветеранів, так і усіх, хто постраждав від нацизму: дітей війни, колишніх в’язнів концтаборів, військовополонених, остарбайтерів.
Вже не перший рік святкування відбувається під символічним гаслом – «Ніколи знову!», наголошуючи, що потрібно зробити все можливе для того, щоб подібне у людській історії більше ніколи не повторилося.

Пам’ятаємо. Перемагаємо.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *