MyCollages (13)

“Європейська Солідарність” взяла участь у відзначенні Дня міста

Поділитися

Політичний актив Європейської Солідарності – Ніжинщина взяв участь у святкуванні дня міста, який у Ніжині відзначають 6 травня.

Головним заходом цього дня стала довгоочікувана подія для всіх шанувальників активного способу життя – відкриття скейт-парку у центрі міста. Саме в центральному парку імені Т.Шевченка було встановлено сучасний майданчика для тренувань любителів катання на скейтборді, роликах чи велосипедах. І офіційною датою відкриття було обрано День міста.

Європейська Солідарність підтримує розвиток спорту у місті, адже фізична культура і спорт сьогодні є невід`ємною частиною сучасного життя, соціального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров`я. Заняття спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Тому наше спільне завдання — залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків.

Розділити емоції разом із ніжинцями прийшли партійці місцевого осередку політичної партії Європейська Солідарність: голова районного осередку Олександр ШАЛАЙ, депутат районної ради Дмитро КОРОБКО, депутат міської ради Андрій ГОМОЛЯКОЮ та член політради Ігор ШАЛАЙ.

Олександр ШАЛАЙ привітав всіх ніжиців із Днем міста та відкриттям сучасного скейт-парку та подякував всім хто долучився до реалізації цього важливого для міста проекту:

«Прийміть найщиріші побажання здоров`я, щастя, благополуччя, успіхів в усіх починаннях. Спортивного вам довголіття і нових яскравих перемог! Нехай щастить усім, хто наслідує кращі традиції українського народу заради щасливого майбутнього».

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *