1

Великдень у Ніжинській дитячій хореографічній школі

Поділитися

Великдень – свято, сповнене любові, тепла і сімейного затишку. Воно пронизане ароматом свіжоспечених пасок і запахом свічок, осяяне весняним сонечком і насичене Божою благодаттю.
Ніжин, хореографічна школа, конкурс, творчість, Великдень
З нагоди  цього світлого свята в Ніжинській дитячій хореографічній школі відбулися одразу два цікавих культурно-мистецьких заходи
Так, учні школи взяли активну участь у загальношкільному конкурсі на  кращі  великодні  прикраси для оформлення Великоднього дерева.
Більше 100 цікавих неповторних великодніх прикрас виготовила власноруч дітвора та принесла до школи. В «Українській світлиці» Ніжинської дитячої хореографічної школи відбулася виставка робіт учнів школи «Великдень в Ніжинській дитячій хореографічній школі. Великодні прикраси».

Великодня виставка учнівських робіт вражає своїми традиційними та дизайнерськими авторськими ідеями: тут і традиційні  яйця-крашанки,  і дизайнерські пасхальні яйця, і варіанти пасхального декору, і ангелочки, і традиційні європейські композиції з пасхальним кроликом, і великодні аплікації тощо . Усі учні, що взяли участь у загальношкільному конкурсі, будуть нагороджені дирекцією Ніжинської дитячої хореографічної школи. 

А у  п’ятницю, 30 квітня, розквітло Великоднє дерево Ніжинської дитячої хореографічної школи, яке прикрасили авторські роботи учнів школи

Творчий колектив Ніжинської дитячої хореографічної школи щиро вітає усіх зі світлим святом Великодня!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *