4

Відновлення подачі газу по Богуна: у міськраді терміново зібралася комісія

Поділитися

28 квітня за дорученням міського голови Олександра Кодоли відбулося позачергове засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, законності, охорони прав і свобод громадян, запобігання корупції, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики під головуванням Валерія Салогуба.

Члени комісії та перший заступник міського голови Федір Вовченко зібралися для термінового вирішення питання з газопостачальною компанією щодо відновлення подачі газу до багатоквартирних будинків по вулиці Богуна.

Федір Іванович наголосив на тому, що громадяни вже 10 днів відключені від газопостачання. Ніжинці стали заручниками недосконалості законодавства та юридичної колізії. Але потрібне негайне і системне вирішення даної ситуації для унеможливлення маніпуляцій з постачанням газу до осель всіх ніжинців у подальшому.

Напередодні, міський голова Олександр Кодола посприяв у вирішенні питання щодо відновлення газопостачання та провів переговори з головою правління АТ “Чернігівгаз” Аллою Яровою.

Після довготривалих обговорень та перемовин з представниками Ніжинського відділення АТ “Чернігівгаз” було знайдено компромісне рішення. Протягом 2-х місяців необхідно буде знайти спільне фінансове вирішення даної проблеми з газопостачальною кампанією АТ “Чернігівгаз”, залучивши комунальне підприємство «Керуюча компанія «Північна».

В результаті, представник газопостачальної компанії запевнив, що до кінця дня подача газу в будинки буде відновлена.

Нагадаємо, вчора, 27 квітня перший заступник міського голови Федір Вовченко за дорученням міського голови Олександра Кодоли провів зустріч із мешканцями багатоквартирних будинків по вулиці Богуна. Тема зустрічі – проблеми з газопостачанням до квартир.

Кілька днів газопостачальна компанія не подає газ до помешкань в цих будинках, посилаючись на зміни в законодавстві.

На зустрічі також були присутні представники управління житлово-комунального господарства та будівництва, керуючої компанії «Північна», юридичного відділу.

Мешканцям вулиці Богуна надані роз’яснення щодо подальших кроків у вирішенні проблемного питання та буде надано юридичний супровід і допомогу фахівців УЖКГ та Б.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *