1

Народний депутат України від Європейської Солідарністі Микола Величкович відвідав Чернігівську область

Поділитися

У ході візиту відбулася зустріч народного обранця з активом Чернігівської територіальної організації партії.

Під час зустрічі йшлося, зокрема, про позиціонування партії на тлі останній подій в Україні і світі. Зокрема, присутні зробили акцент на зростанні рейтингів партії в час, коли питання зміцнення національної безпеки і оборони країни з урахуванням некомпетентності діючої влади стають актуальними.
“Законопроект про територіальну оборону вже готовий, але його діюча влада гальмує через свій страх. Проте обставини змушують Зеленського ставати на наші позиції. У “Слуг” зараз спостерігається розкол на патріотів і проросійське крило”, – зауважив Микола Величкович.
Керівник Чернігівської територіальної партії Олександр Мисник зупинився на головних проблемах області – бюджетах загалом, бюджеті міста Прилуки зокрема і питанні Добрянського лісгоспу.
Народний депутат Микола Величкович зауважив, що “зелена влада” є “зеленою” за рівнем розуміння справжніх проблем і проблеми з формуванням районних бюджетів в результаті в тому числі зробленої наспіх територіальної реформи ми усі скоро відчуємо. А до реформи децентралізації треба повертатися у тому варіанті, як її було задумано і розпочато.
“Процес децентралізації потрібно повертати на нормальні рейки. Бо після останніх місцевих виборів, де Чернігів був включений до складу Чернігівського району від “Слуги народу” у районну раду зайшли в основному депутати, які і уявлення не мають про життя районів і як це все працює”, – зауважив керівник Чернігівської районної організації “Європейської Солідарності”, депутат районної ради Олександр Ларченко, який був головою Чернігівської районної ради минулого скликання.
Учасники зустрічі акцентували, що депутатами рад усіх рівнів у Чернігівській області стало понад 90 партійців і дуже важливим моментом є правильна організація партійної роботи. Як медійної, так і районних штабів з депутатськими приймальнями.

Керівник Секретаріату Олег Шпак і голова Чернігівської територіальної організації Олександр Мисник зазначили, що найближчим часом відбудуться зустрічі як із депутатами усіх рівнів, так і з тими партійцями, які продемонстрували на останніх місцевих виборах високий результат.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *