1

Українська армія сьогодні є ключовим гарантом безпеки України, вона потребує не порожніх слів, а достойного фінансування

Поділитися

Захистити Україну від хворобливих планів Путіна щодо наступу і розв’язання повномасштабної війни може тільки наша армія, але її треба достатньо забезпечувати. Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у Facebook.

«Зеленський поїхав на лінію зіткнення і залишився з бійцями на ночівлю. Це правильно для Верховного Головнокомандуючого. Часті вік-енди в екзотичні країни на фоні ескалації виглядають менш доречно. Зеленський закликав політиків частіше приїжджати на фронт, аби на власні очі бачити правду. Можна вітати і це прозріння людини, яка чотири рази уникала повістки й мобілізації, в критичні 14-16 роки. Хоч заклик до поїздок до військових – теж інфантильно-безглуздий, бо кому болить армія, той регулярно буває на лінії зіткнення, ночує у військових підрозділах, аби знати побут, харчування, умови життя воїнів, розуміти безпекову ситуацію, і головне – допомагати у вирішенні проблем», – зауважила народна депутатка.

Співголова «Європейської Солідарності» акцентувала, що візит на фронт – це не екскурсійна прогулянка за враженнями, він має мету і повинен бути результативним.

«Закликаємо Зеленського і «слуг» негайно переглянути бюджет на 2021 рік, і перекинути видатки з карально- репресивних органів на армію, на виплати бійцям на першій лінії фронту», – наголосила Ірина Геращенко.

«Вперше за роки війни за часів Верховного Головнокомандувача Зеленського два роки поспіль військовим не підіймають зарплати ні на гривню, а премії прив’язували до «не стріляти». Наша армія сьогодні інакша, ніж в 14-15 роках. Вона сильна, професійна. Вона має бути мотивована. Не лише патріотично, але і фінансово», – зауважила вона.

«Не виключено, що для того, аби зараз підняти свій рейтинг, у Кремлі готові так брудно розв’язати війну. Запитаєте, на яких підставах? На жаль, РФ не втрачала ці роки окупації дарма, громадяни в окупованому Криму вимушено мають російський паспорт. І понад 420 тисяч українцям на окупованому Донбасі «вручили» ці паспорти. І це є підставою для Путіна з’їхати в черговий раз з глузду і ввести свої регулярні частини, посилити тих кілька тисяч росіян, які є зараз на Донбасі, десятками тисяч російських вбивць у військових погонах», – підкреслила Геращенко.

«Все це дуже небезпечно. Тому українська армія, яка є ключовим гарантом нашої безпеки, сьогодні потребує не тільки слів підтримки, а й мотивації», – наголосила Ірина Геращенко.

eurosolidarity.org

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *