1

В електричках Ніжин-Київ збільшили кількість вагонів

Поділитися

У електропотягах на маршруті Ніжин-Київ-Ніжин збільшили кількість вагонів. Тепер їх стало вісім, раніше було шість. Про це йдеться на Офіційному сайті Ніжинської міської ради.

Вагони додали у ті потяги, що курсують у години пік.

«Два вагони буде додано до діючих електричок, які рухаються в напрямку Ніжин-Київ і назад. У нас їздить 12 електричок в одну сторону впродовж дня. Зранку і ввечері – найбільш завантажені», – сказав міський голова Олександр Кодола.

Він додав, що також ведуться перемовини про те, щоби додати ще один потяг, який буде їхати за маршрутом Конотоп-Київ-Вінниця через Ніжин.

«Наступного тижня очікуємо, десь на п’ятницю у нас буде іще зустріч з Укрзалізницею і, сподіваємося, наступного тижня вже буде рішення», – повідомив міський голова.

Нагадаємо, електрички саме напрямку Ніжин-Київ-Ніжин користуються великим попитом серед пасажирів та завжди переповнені. Як пише голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, заповнюваність вагонів пасажирами становила 202%. З її слів, переговори з керівництвом Мінінфраструктури та Укрзалізниці щодо збільшення кількості вагонів в ніжинських електричках тривали кілька тижнів.

За матеріалами suspilne.media

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *