1

У Ніжині закликають посилити заходи протиепідемічної безпеки для всіх релігійних громади

Поділитися

Міський голова Олександр Кодола особисто провів телефонні розмови з керівниками всіх єпархій щодо безпечного проведення свята Благовіщення.

Олександр Михайлович під час телефонної розмови з представниками всіх релігійних конфесій Ніжинської громади закликав їх посилити заходи протиепідемічної безпеки в храмах, порекомендував закликати вірян дотримуватися соціальної дистанції в храмах, проводити дезінфекцію, одягати маски під час служб.

Очільник міста порекомендував відповідно до затверджених карантинних норм священнослужителям обмежити контакти, не закликати вірян йти до храмів під час проведення богослужіння з нагоди свята Благовіщення, яке святкується 7 квітня.

Олександр Михайлович наголосив, що міська влада не впливає на діяльність церкви та не встановлює режими роботи у храмах. У жодному разі міська рада не обмежує духовного життя духовенства та вірян. Але наполегливо просимо цього дня залишатися вдома задля здоров’я та безпеки кожного жителя громади.

Звісно, ці обмеження є випробуваннями для нас всіх, але ми не можемо ризикувати життям один одного. Ніжинська лікарня переповнена, на амбулаторному лікуванні перебуває 447, які захворіли на COVID-19.

Міський голова в телефонній розмові наголосив на чіткому виконанні розпоряджень державних органів влади щодо санітарних норм та поведінки під час карантину.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *