1

Ніжинці здобули двадцять нагород на чемпіонаті України з хортингу

Поділитися

Як розповіли у Спортивному комітеті України, у Хмельницькому відбувся чемпіонат України серед учнів з хортингу. У змаганнях взяли участь 17 команд з 12 регіонів. Усього 225 учнів, серед яких 148 юнаків і 77 дівчат.

У запеклій боротьбі командні місця розподілялись так:

1 місце – Київська область (17 – золото, 13 – срібло, 10 – бронза);
2 місце – Чернігівська область (17 – золото, 8 – срібло, 6 – бронза);
3 місце – Черкаська область (12 – золото, 16 – срібло, 5 – бронза).

4. місце – м. Київ (11 – золото, 6 – срібло, 4 – бронза);
5. місце – Хмельницький (5 – золото 7 – срібло 2 – бронза);
6. місце – Дніпропетровська область (5 – золото);
7. місце – Львівська область (5 – золото, 2 – срібло, 2 – бронза);
8. місце – Полтавська область (1 – золото, 2 – бронза);
9. місце – Сумська область (1 – золото, 2 – бронза);
10. місце – Запорізька область (3 – золото, 2 срібло, 2 – бронза).

Показовий виступ командний

8-9 років

І місце – Бердиєва Аглая, Міщанчук Ульяна, Кот Марія, Окатова Дарина, Тітова Поліна (Дніпропетровська область)

ІІ місце – Горецький Данило, Кириченко Тимофій, Колотило Данііл, Копійка Олег, Цвілюк Тимур (Черкаська область)

10-11 років

І місце – Ковальчук Денис, Митченко Вікторія, Митченко Софія, Осадчий Артем, Сокол Михайло (Чернігівська область)

12-13 років

І місце – Городенко Софія, Петренко Дар’я, Руденко Анна, Хамаза Ліза, Шпорт Катерина (Київ)

індивідуальний

8-9 років (дівчата)

І місце – Маселко Єлизавета

8-9 років (хлопці)

І місце – Каралюс Владислав (Львівська область)

ІІ місце – Івко Михайло (Черкаська область)

ІІІ місце – Цвілюк Тимур (Черкаська область)

ІV місце – Колотило Данііл (Черкаська область)

12-13 років (дівчата)

І місце – Колотило Єлизавета (Черкаська область)

ІІ місце – Комарчева Євгенія (Черкаська область)

16-17 років (хлопці)

І місце – Халєєв Григорій (Васильківська районна федерація)

8-9 років (парний)

І місце – Кириченко Тимофій, Маселко Вікторія (Черкаська область)

ІІ місце – Копійка Олег, Горецький Данило (Черкаська область)

ІІІ місце – Івко Марк, Івко Михайло (Черкаська область)

10-11 років (парний)

І місце – Кандур Тимофій, Каралюс Арсен (Львівська область)

ІІ місце – Дідусь Дем’ян, Дідусь Олександр (Львівська область)

ІІІ місце – Кондратик Ірина, Кутельмах Антон (Львівська область)

ІV місце – Міщанчук Ульяна, Медвєдєва Аліна (Дніпропетровська область)

12-13 років (парний)

І місце – Колотило Єлизавета, Тимощук Панас (Черкаська область)

ІІ місце – Бакай Ілля, Станчук Назар (Черкаська область)

Двобій

16-17 років (-65 кг)

І місце – Литовченко Андрій (Ніжин)

ІІ місце – Костюк Олександр (Ніжин)

ІІІ місце – Бочко Богдан (Бровари)

16-17 років (-55 кг)

І місце – Дорошенко Олексій (Ніжин)

ІІ місце – Дорошенко Кирило (Ніжин)

16-17 років (-75 кг)

І місце – Белхароєв Ісмаїл (Вишгород)

ІІ місце – Зима Владислав (Ніжин)

ІІІ місце – Азізов Кирил (Ніжин)

16-17 років (-70 кг)

І місце – Оганов Давід (Бровари)

ІІ місце – Письменний Вадим (Черкаська область)

ІІІ місце – Федотов Артем (Черкаська область)

16-17 років (-80 кг)

І місце – Корованов Володимир (Чернігівська область)

ІІ місце – Лутанюк Владислав (Хмельницька область)

16-17 років (-60 кг)

І місце – Смірнов Тимофій (Ніжин)

ІІ місце – Семончук Ігор (Черкаська область)

ІІІ місце – Ласкута Дмитро (Київ)

ІV місце – Бондар Роман (Київ)

16-17 років (-55 кг)

І місце – Комарова Марина (Київ)

ІІ місце – Шевель Ольга (Кив)

ІІІ місце – Якименко Богдана (Київ)

ІV місце – Івахненко Наталія (Київ)

14-15 років (-65 кг)

І місце Павлюк Артем (Київ)

ІІ місце Ільченко Юрій (Київ)

ІІІ місце Кузик Максим (Хмельницька область)

ІV місце Сукеник Олег (Хмельницька область)

14-15 років (-70 кг)

І місце Лях Вадим (Київ)

ІІ місце Дяченко Михайло (Київ)

ІІІ місце Мамедов Ельдар (Ніжин)

ІV місце Тимошенко Дмитро (Чернігівська область)

14-15 років абсолютна вагова категорія (70+ кг)

І місце Канюк Сергій (Хмельницька область)

ІІ місце Муц Руслан (Хмельницька область)

14-15 років (-50 кг)

І місце Кравець Катерина (Київська область, Вишгород)

ІІ місце Василишина Єва (Хмельницька область)

14-15 років (-60 кг)

І місце Шкляревський Артур (Полтавська область)

ІІ місце Савков Ігор (Київська область, Вишгород)

14-15 років (-60 кг)

І місце Апалькова Христина (Запорізька область)

ІІ місце Дубовець Єлизавета (Чернігівська область)

14-15 років (-50 кг)

І місце Кузнєцов Сергій (Київ)

ІІ місце Бройт Артур (Запорізька область)

ІІІ місце Тарасов Захар (Запорізька область)

14-15 років (-45 кг)

І місце Блащук Іван (Ніжин)

ІІ місце Стасюк Юрій (Хмельницька область)

ІІ місце Харитончук Максим (Київ)

14-15 років (70+ кг)

І місце БУрятинський Дмитро (Вишгород)

ІІ місце Біляк Іван (Вишгород)

ІІІ місце Кочанов Іван (Вишгород)

14-15 років (60+кг)

І місце Геняга Катерина (Вишгород)

ІІ місце Ковальова Аліна (Київ)

ІІІ місце Головіна Анна (Вишгород)

14-15 років (-55 кг)

І місце Кривець Олександр (Ніжин)

ІІ місце Кудрявський Богдан (Київ)

ІІІ місце Наконечний Костянтин (Полтавська область)

ІV місце Бойко Дмитро (Ніжин)

12-13 років (-50 кг)

І місце Яковенко Аліса (Київ)

ІІ місце Верченко Катерина (Київська область, Вишгород)

12-13 років (-35 кг)

І місце Покотило Тіна (Київ)

ІІ місце Колотило Єлизавета (Черкаська область)

12-13 років (60+ кг)

І місце Левадний Олександр (Ніжин)

ІІ місце Тонконог Михайло (Ніжин)

ІІІ місце Ковков Роман (Київська область, Бровари)

12-13 років (-55 кг)

І місце Бабіцька Владислава (Черкаська область)

ІІ місце Петренко Валерія (Київська область, Бровари)

12-13 років (-45 кг)

І місце Валюх Артем (Васильків)

ІІ місце Гончар Анатолій (Черкаська область)

ІІІ місце Сафіуллін Тимур (Запорізька область)

ІV місце Сєрік Іван (Київ)

12-13 років (-40 кг)

І місце Александров Олег (Запорізька область)

ІІ місце Бичков-Андрієвський Серафим (Вишгород)

ІІІ місце Пономарьов Ростислав (Васильків)

ІV місце Тарасюк Олександр (Полтавська область)

12-13 років (-50 кг)

І місце Хрупайло Ярослав (Хмельницька область

ІІ місце Гуцаленко Микита (Вишгород

ІІІ місце Агамедов Рустам (Черкаська область

ІV місце Кравчук Михайло (Черкаська область

12-13 років (-55 кг)

І місце Химич Артем (Черкаська область)

ІІ місце Миронов Ростислав (Черкаська область)

ІІІ місце Зеленський Богдан (Ніжин)

ІV місце Крамар Роман (Київ)

12-13 років (-60 кг)

І місце Максименко Богдан (Черкаська область)

ІІ місце Гладкий Андрій (Бровари)

ІІІ місце Пащенко Святослав (Ніжин)

ІV місце Бакай Ілля (Черкаська область)

12-13 років (-35 кг)

І місце Сулим Данило (Запорізька область)

ІІ місце Лузан Вадим (Запорізька область)

ІІІ місце Поворозник Максим (Вишгород)

ІV місце Левицький Денис (Хмельницька область)

10-11 років (-30 кг)

І місце Тернавський Богдан Хмельницька область)

ІІ місце Ковальчук Денис (Чернігівська область)

ІІІ місце Остапенко Тимофій (Вишгород)

ІV місце Бондаренко Ярослав (Вишгород)

10-11 років (-45 кг)

І місце Митченко Софія (Новгород-Сіверський)

ІІ місце Авраменко Анастасія (Вишгород)

10-11 років (-45 кг)

І місце Єгоров Микола (Вишгород)

ІІ місце Самборський Артем (Черкаська область)

ІІІ місце Демяненко Кирил (Ніжин)

ІV місце Сурмачекський Демид (Ніжин)

10-11 років (-50 кг)

І місце Кисленко Віталій (Бровари)

ІІ місце Лубко Богдан (Хмельницька область)

ІІІ місце Сидорович Артем (Бровари)

10-11 років (-35 кг)

І місце Степанюк Михайло (Хмельницька область)

ІІ місце Старостюк Євдоким (Бровари)

ІІІ місце Федоренко Артем (Васильків)

ІV місце Каленюк Ілля (Запорізька область)

10-11 років (-40 кг)

І місце Митченко Вікторія (Новгород-Сіверський)

ІІ місце Пономаренко Ярослава (Черкаська область)

10-11 років (-40 кг)

І місце Сокол Михайло (Чернігівська область)

ІІ місце Тимощук Панас (Черкаська область)

ІІІ місце Сурмачекський Максим (Ніжин)

ІV місце Шевченко Микола (Вишгород)

10-11 років (45+ кг)

І місце Бойко Стефанія (Вишгород)

ІІ місце Потапенко Наталія (Ніжин)

10-11 років (50+ кг)

І місце Постніков Тарас (Ніжин)

ІІ місце Осадчий Артем (Чернігівська область)

ІІІ місце Левищенко Руслан (Вишгород)

ІV місце Євтушенко Владислав (Вишгород)

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *