1

Як працюватиме транспорт у Ніжині в умовах нових карантинних обмежень

Поділитися

З понеділка, 5 квітня, Ніжин запроваджує більш суворі обмеження, які будуть діяти, як мінімум, до 16 квітня. Відповідне рішення було прийнято 3 квітня на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

РОБОТА ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ

Про заборону роботи громадського транспорту на території Ніжинської громади у рішенні не йдеться.

Проте для забезпечення належної роботи громадського транспорту в умовах нових карантинних обмежень, керівникі транспортних підприємств по перевезенню пасажирів мають забезпечити дотримання 50 % наповнюваності від загальної кількості посадочних місць передбачених для  кожного виду  транспорту.

Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня.

КОРИСТУВАННЯ ОСОБИСТИМ ТРАНСПОРТОМ

Обмеження на користування особистим транспортом на період посилення катантину не вводяться. У Ніжині продовжать працювати служби таксі, а жителі громади зможуть користуватися особистим траснпортом.

РОБОТА “УКРЗАЛІЗНИЦІ”

Представники «Укрзалізниці» повідомили, що Комісія з ТЕБ та НС не ухвалила жодних рішень стосовно обмежень посадки/висадки пасажирів у Києві. Тож рух поїздів в області залишається без змін. Відповідно без змін продовжує курсувати залізничний транспорт через Ніжин.

«Укрзалізниця» заспокоїла пасажирів та повідомила, що без спеціального рішення Комісії з ТЕБ та НС жодних обмежень вводити не будуть. Про це повідомили в соціальній мережі Facebook.

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *