изображение_viber_2020-03-23_15-00-13

Дороговартісне обладнання та кадрові кузні Ніжинщини (Відео)

Поділитися

У Ніжині на завершальному етапі – реконструкція оновленого приймально-діагностичного відділення центральної міської лікарні.

Нещодавно тут була встановлена артроскопічна стійка – спеціальний апарат для лікування суглобів. Підтримка медицини та розвиток закладів охорони здоров’я – нині є особливо важливими напрямками.

Утім, не менш актуальним є освітня медична сфера.

Якісні медичні кадри всіх рівнів – саме це запорука можливості дати відсіч будь-якій пандемії.

У Ніжині «гарантом здоров’я» є місцевий медичний коледж, що готує медичних сестер і фельдшерів.

«Я все-таки як лікар розумію, наскільки важлива в теперішній час професія лікаря, професія медичної сестри та збереження медичних спеціальностей», –  Валерій Зуб, народний депутат України.

«Ми готуємо фельдшерів і медичних сестер. Для нашої галузі охорони здоров’я це важливо. Тому що ми зараз на передовій. Ми розуміємо, що це серйозна справа. Від медиків залежить не просто здоров’я, а зараз – життя», – Світлана Дудник, директор КП «Ніжинський фаховий медичний коледж».

Не менш важливим для Ніжинщини є також агарний напрямок. Вже тривалий час успішно функціонує Ніжинський агротехнічний інститут.

«На Чернігівщині аграрна сфера займає дуже велику часту в виробництві. Ми аграрний регіон. Ми друга за розмірами область. Також ми є одними із лідерами по вирощенню соняшника, озимої пшениці, жити. Ми як навчальний заклад теж маємо поля і вирощуємо і соняшник і озиму пшеницю. У нас також є ферма. Почали також займатися малиною», – Андрій Івановський, заступник директора Ніжинського агротехнічного інституту.

Не менш важливою є співпраця медицини та аграрного сектору. А особливо – обговорення актуальних питань впливу агросектору на здоров’я людей.

Бережіть здоров’я. Адже мудреці не випадково говорять – тисячі речей необхідні здоровому, і тільки одна хворому – це здоров’я.

Джерело: cheline.com.ua

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *