1

На Чернігівщині планують реалізувати 34 проекти з ремонту доріг

Поділитися

У Чернігівській області за рік планують реалізувати за президентською програмою “Велике будівництво” 34 проекти з ремонту доріг місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності.

Як наголошується в повідомленні на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації (ОДА), в пріоритеті – маршрути шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських і вантажних перевезень, а також автошляхи до туристичних об’єктів, таких як Національний історико-культурний заповідник “Качанівка”, місто Седнів тощо.

В обладміністрації зазначають, що на ремонт буде використано 652,2 млн грн із держбюджету, а також 109,4 млн грн залишків субвенції минулих років.

“Ми плануємо відремонтувати дорогу Борзна-Ічня-Прилуки на ділянці /Н-07/ біля села Ольшана, яка веде до Національного історико-культурного заповідника “Качанівка”. Маємо доручення президента щодо реставрації цього важливого об’єкта. Також здійснимо ремонт ділянки на дорозі Київ-Літочки-Кіпті біля міста Остер до Парку природи “Беремицьке”. У Прилуцькому районі – ділянку дороги біля села Густиня, яка веде до популярного серед туристів Густинського монастиря. Відремонтуємо ділянку дороги в Чернігівському районі, що веде до туристичних об’єктів Седнева та у Ніжинському районі на під’їзді до Ніжина“, – наведено слова першого заступника голови ОДА Олени Бойко в повідомленні.

Наразі триває етап підготовки документації та проведення тендерів. Загалом, за даними Чернігівської ОДА, в області понад 4 700 км доріг місцевого значення, з них 85% потребують капітального і середнього ремонту.

У 2019 році в області відремонтували 50,5 км місцевих доріг, у 2020 році, коли розпочалася програма “Велике будівництво”, – 122 км.

Як повідомлялося, в 2020 році “Укравтодор” відновив понад 4 000 км доріг державного значення, місцева влада відремонтували майже 2 500 км доріг. За словами координатора програми “Велике будівництво” заступника глави Офісу президента Кирила Тимошенко, місцеві дороги є одним із пріоритетів президентської програми.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *