1

Мобільна бригада з Ніжина провела щеплення від коронавірусу медикам в Бахмацькій громаді

Поділитися

Серед населення Бахмацької громади спостерігається тенденція до збільшення захворюваності на коронавірусну хворобу, йдеться на сайті poradnik.org.ua.

Зважаючи на загострення ситуації, 18 березня, перші щеплення від коронавірусу провели і в Бахмацькій громаді. У приміщенні КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» щеплення медичним працівникам проводила мобільна бригада з Ніжина. Перед процедурою щеплення пацієнти пройшли медогляд.

Держава намагається захистити людей, і громадяни можуть підтримати її в цьому. На жаль, у інформаційному просторі дуже багато непорозумінь з приводу вакцинації, тож органи влади мають першими зреагувати і показати, що самосвідомість починається з кожного. Тож разом із медиками, серед яких і генеральний директор КНП «Бахмацька міська лікарня» Сергій Чалий, також вакцинувалися, залишковою вакциною, і два працівники міської ради, в тому числі і Бахмацький міський голова Павло Шимко.

Загалом 18 березня вакцинацію проведено 40 особам. І це лише початок процедури щеплення, яке першочергово отримують медичні працівники та громадяни, які перебувають у закритих стаціонарних закладах.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *