42

У Ніжині продовжують проводити сучасні спортивні семінари. ФОТО

Поділитися

Загальновідомо: Ніжин – спортивне місто, причому спортивні перемоги ніжинці здобувають у різних видах спорту. Саме тому  на часі – вдосконалення шкільних уроків фізкультури, застосування нових методик в навчальному процесі, щоб зацікавити дітей, по-сучасному відкрити їм багатогранний світ спорту.

Саме тому, як ми повідомляли раніше, за ініціативи відділу з питань фізичної культури та спорту та депутата міської ради, радника міського голови Сергія Охонька, за підтримки міського голови Олександра Кодоли, в Ніжині розпочато проєкт по підвищенню кваліфікації вчителів фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів Ніжина, пише nezhatin.com.ua

Перший такий семінар за новітніми технологіями відбувся 18 лютого, в спортивній залі дитячо-юнацької школи. Темою його був баскетбол.Другий семінар з підвищення кваліфікації вчителів фізичного виховання ЗОШ міста пройшов учора, 10 березня. Тема семінару – волейбол.Майстер-клас продемонструвала тренер першої категорії Гретчин Т. П. та її юні спортивні вихованки.

Більше інформації – на фото…

Валентина Пильник

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *