1

Помер колишній начальник Ніжинського міжрайонного управління водного господарства

Поділитися

На 72-му році життя через тяжку хворобу обірвалося життя колишнього начальника Ніжинського міжрайонного управління водного господарства Володимира Сакуна.

Сумну звістку про смерть начальника 6 березня повідомила Ніжинська дільниця Деснянського басейнового управління водних ресурсів.

Колектив Ніжинської дільниці ДБУВР з глибоким сумом сповіщає, що сьогодні наша громада втратила ефективного управлінця та керівника, чесну і порядну людину з великим серцем… Адже ця людина свого часу щоденною працею примножувала добро.

Володимир Сакун присвятив 42 роки свого життя водогосподарській галузі регіону. З яких 25 років очолював Ніжинське міжрайонне управління водного господарства.

Важко передати словами всю біль від втрати, адже сім’я залишилася без чоловіка, батька та дідуся. Світла пам’ять про Володимира Ілліча і його добрі справи задля розвитку водної галузі Чернігівщини залишиться в наших серцях.

Працівники Ніжинської дільниці ДБУВР у цей тяжкий час висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Володимира Сакуна. Вічна пам’ять!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *