11

У Ніжині проводять спортивні семінари за новітніми технологіями

Поділитися

Усі знають: щоб зберегти бадьорість духу, потрібно підтримувати своє тіло в формі. Саме тому дружити зі спортом треба з дитинства.  А розвивають любов до нього і дають основу спортивним навичкам ще у школі, на уроках фізкультури. І від того, як проходять ці уроки, чи зацікавлений у їх якісному проведенні вчитель, чи по-сучасному, в ногу з часом подається матеріал, чи виникає у дитини бажання відвідувати ці заняття, залежить, яке місце в подальшому займатиме спорт у житті дитини.

Тож за ініціативи відділу з питань фізичної культури та спорту та депутата міської ради, радника міського голови Сергія Охонька, за підтримки міського голови Олександра Кодоли, в Ніжині розпочато проєкт по підвищенню кваліфікації вчителів фізичного виховання загальноосвітніх навчальних закладів Ніжина.

Перший такий семінар за новітніми технологіями відбувся вчора, 18 лютого, в спортивній залі дитячо-юнацької школи. Тема – баскетбол. Вчителі фізкультури різних шкіл Ніжина прийшли, аби перейняти досвід молодих спортивних тренерів Наталії та Юрія Багмут.

Депутат міськради, радник міського голови Сергій Охонько зазначив: «Переконаний: процес фізичного виховання в школах потребує покращення. Систему фізвиховання треба максимально наблизити до сучасних вимог. Час іде, і ті норми, які діяли десятки років тому, вже не можуть застосовуватись у сучасних навчальних закладах. Існує багато нових практик, від яких і мають відштовхуватись педагоги і тренери.

Крім того, хотілося б налагодити роботу і комунікацію між міськими спортивними школами, вчителями фізкультури та школярами. Результатом цього стане мотивація й краща підготовка для дітей в фізичному плані, а спортивним школам це надасть можливість визначити, у яких саме дітей є хист до певних видів спорту».

Начальник відділу спорту Павло Глушко розповів: «З цього року і надалі плануємо майже щомісячні семінари з підвищення кваліфікації вчителів. Проводити їх будуть кращі тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, відповідно до програми з фізичної культури та спорту, які культивуються в ЗОШ. Семінари з основних видів спорту: легка атлетика, баскетбол, волейбол, гімнастика, гандбол».

Наступний семінар відбудеться за два тижні, і темою його буде волейбол.

Валентина Пильник

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *