151148328_260032402341914_3400766356586052056_n

У Ніжині політрада партії “Європейська Солідарність” ініціює контроль за санітарно-екологічною ситуацією на підприємствах міста

Поділитися

Вчора, 15 лютого, відбулася зустріч політради політичної партії “Європейська солідарність – Ніжин” за участі Шалая Ігоря, Шалая Олександра, Гомоляка Андрія, Коробко Дмитра, Філоненка Юрія, Філоненко Олени, Коростиленко Юрія.
Зустріч відбулася в рамках обговорення плану – концепції, який має кілька основних засад:

Стан та наявність чи відсутність кроків по впровадженнню “11 реальних ініціатив”. Саме таку назву мала передвиборча программа, яку було створено за підтримки експертів та фахівців міста з відповідних галузей та на основі європейських практик.

Інші ініціативи та невідкладні питання життєдіяльності громади м. Ніжина в 2021 році:
Підписання меморандуму між приватним сектором бізнесу:
– “ДРУЖБА НОВА”
– ” БАРИШІВСЬКА ЗЕРНОВА КОМПАНІЯ”
– ” НІЖИНСЬКИЙ ЖИРКОМБІНАТ”
та державними контролюючими органами, щодо моніторингу і поліпшення санітарно – екологічної ситуації на підприємствах, в виробництві яких є фактори шкідливих викидів та шуму в нічний час, від чого мешканці прилеглих територій міста:
– 3 Мікрорайон
– вул. Шевченка
– вул. 8 Березня
– вул. Синяківська
– вул. Носівський шлях
та інші локації ВЖЕ ПОТЕРПАЮТЬ ТА МАЮТЬ СТРАХ.
Точки контролю та впливу на стан вулично – шляхової мережі м. Ніжина.
За підсумками зустрічі було вирішено активізувати механізм наявних депутацьких повноважень фракції “ЄС – Ніжин” та прискорити АКТИВНУ індивідуальну участь політради та фракції “ЄС – Ніжин” в спільних планах депутацького корпусу, міського голови, міськвиконкому та УЖКГ та Б в стратегії модерніцації міста на 2021 рік.

КОНСТРУКТИВНОМУ ДІАЛОГУ З ВЛАДОЮ БУТИ, БО МИ Є ЧАСТИНА ВЛАДИ.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *