2

У Ніжині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Поділитися

Понад 300 ніжинців були учасниками бойових дій на території Республіки Афганістан, двоє, Юрій Брюховець та Анатолій Поливко повернулися додому в «чорних тюльпанах». Вшанувати пам’ять полеглих і відзначити тих, хто 32 роки тому з честю й гідністю виконав свій військовий обов’язок, зібралися у великому залі міської ради учасники бойових дій на території Афганістану, керівництво міста Ніжина та Ніжинського району, пише nizhyn.city.

фото Валерія Кичкафото Валерія Кичка

Через карантинні обмеження до проведення масових заходів, кількість учасників зібрання була обмеженою. Та це не завадило щирим і теплим словам вдячності, які лунали на адресу всіх воїнів з вуст міського голови Олександра Кодоли, голови Ніжинської районної державної адміністрації Григорія Ковтуна, голови Ніжинської районної ради Анатолія Красносільського, військового комісара Володимира Якущенка. 22 учасники бойових дій отримали Почесні грамоти Виконавчого комітету Ніжинської міської ради, Ніжинської районної державної адміністрації, Ніжинської районної ради та Подяку Чернігівської обласної ради. Ще п’ятеро – відзначені медалями «За відвагу, мужність і честь».

фото Валерія Кичкафото Валерія Кичка

фото Валерія Кичкафото Валерія Кичка

фото Валерія Кичкафото Валерія Кичка

Подякою Олександру Кодолі, Григорію Ковтуну, Анатолію Красносільському за підтримку і допомогу яку надають учасникам бойових дій, стала вручена їм медаль «За відвагу, мужність і честь».

Клопотання про відзначення направляла «Ніжинська міськрайонна спілка ветеранів Афганістану».

фото Валерія Кичкафото Валерія Кичка

На час створення у 1989 році цієї громадської організації, до її лав входили 366 воїнів-афганців та сімей загиблих. Нині це активна громадська організація, яка опікується, в першу чергу, сім’ями полеглих побратимів, допомагає воїнам-афганцям у розв’язанні проблемних питань, підтримує у складних життєвих ситуаціях. Як підкреслив голова спілки Сергій Ступак: «Ви моя сім’я, а я – ваша». Здоров’я, добробуту, мирного неба над головою бажали воїнам, сил і Божої підтримки родинам, які не дочекалися своїх рідних з Афганської війни.

Пам’ять полеглих воїнів інтернаціоналістів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Афганцям Ніжинщини.

фото Валерія Кичка

фото Валерія Кичкафото Валерія Кичка

Джерело: nizhyn.city
Фото: Валерія Кичка
Автор: Наталія Сокол

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *