3

До Дня Соборності у Ніжині вшанували пам’ять Героїв, які присвятили життя ідеї Незалежної України

Поділитися

Символічно, що саме по завершенню святкування трьох великих релігійних свят – Різдва Христового, Дня Святителя Василя Великого та Богоявлення Господнього, які зігріли добром і злагодою наші серця, понад 100 років тому відбулась визначна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Возможно, это изображение (8 человек, в том числе Дмитро Коробко, люди стоят и цветок)

З цієї нагоди, 22 січня 2021 року, представники районної влади разом із депутатським корпусам Ніжинської районної ради зібралися біля Пам’ятного знаку «Герої не вмирають» аби віддати шану тим, хто у всі часи відстоював незалежність нашої країни.

Адже День Соборності – це шана пам’яті мільйонів Героїв, які присвятили життя ідеї Незалежної України, але так і не дочекалися її. Але насамперед – це свято усіх українців, коли ми демонструємо цивілізованому світові свою єдність, взаємоповагу, готовність разом будувати успішну країну, бо прагнемо гідного життя з чесними правилами.

На превеликий жаль, як і колись, так і тепер український народ відстоює ідею єдності, соборності та територіальної цілісності держави.

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и цветок)

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *