1

13 ніжинців захворіли на COVID-19, стільки ж одужали

Поділитися

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 17 січня в області зафіксовано 214 нових випадків COVID-19.

ПЛР-дослідження підтвердило захворювання у 73 чернігівців, 13 ніжинців, 12 жителів Бахмацького району, 11 – Прилуцького, 10 – Новгород-Сіверського, стільки ж Сновського. По 15 випадків інфікування у Семенівському і Чернігівському районах, по вісім – у Козелецькому, Корюківському та Носівському, по сім – у Ічнянському й Сосницькому, по чотири – у Городнянському і Талалаївському. Троє хворих у Бобровицькому районі, двоє у Коропському, по одному – у Прилуках, Куликівському, Борзнянському й Менському районах. З них 15 на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

На жаль, маємо п’ять летальних випадків. Від ускладнень спричинених коронавірусною інфекцією померли три жінки : 80-річна з Прилуцького району, 82-річна з Чернігівського і 54-річна з Чернігова, а також двоє чоловіків з Чернігова – 62 та 79 років. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужала 181 особа. З них 15 чернігівців, 13 ніжинців, шість прилучан, стільки ж жителів Бахмацького, Борзнянського, Ічнянського та Сновського районів. По вісім одужавших у Ріпкинському, Ніжинському, Козелецькому і Варвинському районах, по дев’ять – у Семенівському й Чернігівському, по п’ять – у Городнянському, Носівському і Сосницькому. Чотирнадцять хворих одужало у Новгород-Сіверському районі, 11 – у Корюківському, 12 – у Менському, семеро – у Прилуцькому, четверо – у Срібнянському, по три у Бобровицькому і Куликівському, по два у Коропському та Талалаївському. З них 32 особи перебували на госпіталізації.

Загалом на Чернігівщині 32 524 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 20 964 пацієнти одужали;
– 10 667 — лікується амбулаторно;
– 390 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 465 летальних випадків;
– 38 осіб померло із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели близько 200 ПЛР-досліджень та 715 ІФА-тестів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *