MyCollages (45)

У Ніжині малеча готується колядувати – Різдво зустрічати

Поділитися

КОЛЯДА ВЖЕ НА ПОРОЗІ ! ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! АБО « ЗАХОДЬТЕ ДО ХАТИ – БУДЕТЕ КОЛЯДУВАТИ!»

… І знову , як багато століть тому звучать Різдвяні колядки .

Від господи до господи, від родини до родини вирушає гурт маленьких колядників ЗДО №13 «Берізка», які сповіщають про наближення Різдвяного торжества, бажають рідним та близьким многая літа, щастя, здоров’я, злагоди і достатку. Яка ж радість вслухатися в веселий передзвін мальовничого Вертепу, розглянути детально кожну фігурку, Величний Дідух, хліб та традиційні страви Різдвяної вечері .

Неодмінною прикметою Різдвяних свят є прославлення народження Святого Дитяти, пошани до родини, яка збирається за одним столом , як і наші дошкільнята сьогодні зібралися, бо дочекалися спільної Святкової Вечері у садочку .

«Свят-вечір виховує в дітей щирі патріотичні почуття, єдність духовних устремлінь, прищеплює любов до народних звичаїв, національної культури українського народу», – переконані наші садівниці Колесник А.В., Костандова І.В., Хорешко Н.В., Гавриляко Ю.В., Співак М.В., Мархель І.В., Бабич А.В., Бурська А.В., Проха І.В. . Всіми святковими дійствами вікових груп вправно керувала Нагорна І.В., приймаючи веселих колядників до музичної світлиці.

Шедеври зимових святок – колядки , звучали сьогодні як ніколи урочисто з світлими побажаннями . Гостинність українців завжди викликала захоплення і вдячність, як вияв щедрості і взаєморозуміння . У садочку сьогодні і святковий стіл накрили, ще й кутею, варениками з вишнями пригостилися, а запивали смачним духмяним узваром. Свято вдалося на славу !

Колядуйте з нами, колядуйте на щастя, на здоров’я, на радість нашого роду і народу!
Христос Рождається! Славімо його !

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *