1

Коронавірус на Чернігівщині – статистика за добу

Поділитися

У Чернігівській області виявлено 181 новий випадок COVID-19

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на 2 січня виявлений 181 новий випадок підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

У Чернігові тестування підтвердили захворювання у 61 особи, у Корюківському районі – у 53, у Новгород-Сіверському – у 35, у Носівському – у 15, у Козелецькому – у 13, у Сосницькому – у чотирьох.

З них дев’ятеро госпіталізовані, інші лікуються амбулаторно.

На жаль, зафіксовано ще п’ять летальних випадків. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померли 69-річна жителька Прилук, 71-річна жителька Прилуцького району, 67-річний житель Ічнянського району, 76-річний та 93-річний жителі Козелецького району. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

Також в області ще 159 пацієнтів одужали від COVID-19. Одужали 16 чернігівців, семеро ніжинців та п’ятеро прилучан. У Корюківському районі одужали 12 осіб, у Новгород-Сіверському та Сосницькому – по 11, у Менському – 10, у Борзнянському та Ніжинському – по 9, у Козелецькому та Носівському – по шість, в Ічнянському, Бахмацькому, Ріпкинському та Чернігівському – по п’ять, у Бобровицькому, Варвинському, Коропському, Прилуцькому, Семенівському, Срібнянському і Талалаївському – по чотири, у Городнянському, Куликівському та Сновському – по три.

З них 37 хворих перебувають на госпіталізації – інші знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 30 418 з них:

– 17 200 пацієнтів одужали;
– 12 316 знаходиться на амбулаторному лікуванні;
– 446 перебуває на госпіталізації в медичних закладах;
– 425 летальних випадків;
– 31 померла особа із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено 34 ПЛР-тести та 105 ІФА-тестів.

Новорічні свята – це не привід нехтувати правилами безпеки. Використання захисних масок, антисептики, безпечна дистанція та уникнення масових скупчень – це не екстрені заходи, а базова необхідність навіть у святкові дні. Це під силу кожному. Бережіть себе та рідних, будьте здорові.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *