MyCollages (42)

21 МЕДАЛЬ! ЮНІ НІЖИНСЬКІ ДЗЮДОЇСТИ ТРІУМФАЛЬНО ВИСТУПИЛИ НА ЗМАГАННЯХ У ВИШНЕВОМУ

Поділитися

20 грудня у м.Вишневе відбулися змагання на Першість Києво-Святошинської районної ДЮСШ VYSHNEVE OPEN.

Перше місце вибороли десять вихованців ніжинського спортивного клубу єдиноборств «Спарта»: Овчарик Кирил, Литвиненко Єгор, Опанасенко Кристина, Гармаш Іван, Полтавцева Єва, Ткаченко Ульяна, Ткаченко Кирил, Турчин Матвей, Маликов Семён, Домашенко Злата.

Срібними призерами стали семеро спартанців – Кучальскій Єгор, Коломійченко Вероніка, Крупенко Данил, Шаповалов Олексій, ЖиманьТимур, Бобіков Назар, Расковалов Фелікс.

Карпенко Кирил, Смотрик Ілля, Лаврик Тимофій, Пучкова Кіра посіли третю сходинку пєдесталу, та вибороли до загального заліку перемог ніжинських дзюдоїстів ще чотири медалі.

Тож цього разу СКЄ «СПАРТА» завершив сезон виїздних змагань у місті Вишневе, повершувшись до рідного міста із 21 медаллю.