watermarked - изображение_viber_2020-11-27_16-30-38

На території Ніжинської громади об’єднали два старостинські округи та призначили старосту

Поділитися

На території Ніжинської територіальної громади утворено Кунашівсько-Переяслівський старостинський округ, що складається з сіл Кунашівка, Паливода, Наумівське та Переяслівка. Таке рішення було прийнято депутатами міської ради під час пленарного засідання 27 листопада.

З огляду на те, що раніше до Ніжина приєдналися Кунашівська та Переяслівська сільські ради утворивши разом із містом Ніжин територіальну громаду, діяло два старостинські округи – Кунашівський та Переяслівський.

Проте, депутати міськради вирішили за доцільне об’єднати дані округи в один – Кунашівсько-Переяслівський старостинський округ та призначити старосту. Оскільки ці округи не є настільки великими, аби призначати окремих старост на кожен округ.

Крім того, як зазначив міський голова Олександо Кодола, немає потреби у двох старостах, тим більше, що заробітня плата старости округу прирівнюється до заробітної плати заступника міського голови. Тож було прийнято рішення об’єднати два округи та затвердити на посаді старости Кунашівсько-Переяслівського старостинського округу Пелехай Любов Миколаївну. До цього часу вона виконувала обовязки старости лише Кунашівського старостинського округу.

Попередньо було обумовлено, що три дні на тиждень Любов Миколаївна працюватиме у Кунашівській сільській раді, два – у Переяслівській. Чого досить, аби справлятися із усіма обов’язками, зазначила під час засідання сесії Любов Пелехай.

Крім іншого старосту новоутвореного Кунашівсько-Переяслівського старостинського округу було включено і до складу виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *