1

Хто і як має чистити Ніжин від стихійної реклами

реклама, незаконно, порушення, КП "ВУКГ"
реклама, незаконно, порушення, КП "ВУКГ"
Слід нагадати, що вже понад два роки робити це заборонено, адже 3 липня 2018 року парламент змінив закон «Про рекламу». Депутати заборонили розміщувати рекламні носії на опорах зовнішнього освітлення та опорах контактної мережі. До останніх належать, зокрема, стовпи ніжинського РЕМу та електричні опори вуличного освітлення КП «ВУКГ».
реклама, незаконно, порушення, КП "ВУКГ"
Крім того, що такі розклеювання є прямим порушенням законів етики, моралі, чистоти та благоустрою Ніжина, так вони ще й загрожують штрафами згідно чинного Законодавства України. Незаконне розклеювання оголошень в невизначених місцях тягне за собою адміністративну відповідальність.
реклама, незаконно, порушення, КП "ВУКГ"
Санкція встановлена в статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), яка в свою чергу посилається на правила благоустрою міста.
Для пересічного громадянина, що розклеїв оголошення типу “продам” або “куплю”, передбачений штраф, який коливається від 20 до 80 НМДГ (340 – 1360 грн.).Для суб’єкта підприємницької діяльності і посадовця такий штраф може скласти 50 – 100 НМДГ (850-1700 грн.).
реклама, незаконно, порушення, КП "ВУКГ"
Боротьба з нелегальною рекламою, яку розміщують де завгодно у Ніжині, йде вже не перший рік. Але поки вона зводиться до гри наввипередки: комунальники очищають стовпи, а всякі «кредитні установи», «волосся-збирачі», «народні лікарі», «зніму-здам» – клеять.
реклама, незаконно, порушення, КП "ВУКГ"
Так не може і не повинно бути та тривати в нашому місті. Тому, крім биття гривнею, на боротьбу з такими недобросовісними рекламодавцями повинен стати кожен свідомий мешканець Ніжина, якому не байдужа чистота та благоустрій свого рідного міста.
Суть боротьби досить проста – побачили на електричній опорі, на стіні будинку, на паркані, тощо, всякого роду папірці рекламного характеру, просто зірвали та викинули їх до найближчої урни. В результаті зловмисникам все ж таки колись надоїсть розміщувати незаконно рекламу, особливо якщо вона «проживе» декілька хвилин, а у місті буде набагато чистіше та охайніше.
реклама, незаконно, порушення, КП "ВУКГ"
Для порушників закону України хочемо нагадати, що для розклеювання оголошень у Ніжині, є спеціально відведені місця у вигляді інформаційних дощок, що розташовані за адресами:
Вул. Космонавтів (біля кінцевої зупинки автобусного маршруту).
Вул. Воздвиженська (біля ЗОШ №5).
Вул. Воздвиженська (кінцева зупинка автобусного маршруту).
Вул. Овдіївська (біля ЗОШ №13).
Вул. Московська (біля автобусної зупинки «Україна»).
Вул. Незалежності (біля супермаркету Сільпо).
Вул. Академіка Амосова (біля Районної лікарні).
На розі вул. Гоголя та скверу ім. М. Заньковецької.
Вул. Московська (біля автобусної зупинки «Міська лікарня»).
Вул. Графська (біля НДУ ім. М. Гоголя).
Вул. Покровська, 12.
Вул. Шевченка (біля ЗОШ №9).
Вул. Шевченка, 26.
Вул. Шевченка, 97 (біля пам’ятника «Воїнам Афганцям»).
Вул. Прилуцька, 140 (біля кінцевої зупинки автобуса).
Площа Вокзальна.

Вул. Набережна, 19-А.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ! ПОДБАЙТЕ ПРО БЛАГОУСТРІЙ, ЧИСТОТУ ТА ОХАЙНІСТЬ НА ВУЛИЦЯХ СВОГО РІДНОГО МІСТА ТА ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ЗАГАЛЬНОМІСЬКОЇ БОРОТЬБИ!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *