MyCollages (32)

Хто представлятиме інтереси громади в новообраній Ніжинській міській раді?

У Ніжині продовжується підрахунок голосів Територіальною виборчою комісією. Але вже відомі перші, близькі до остаточних, результати. Згідно з ними вже можна сформувати картину, якою буде Ніжинрада 8-го скликання.

Почнемо з того, що поведінка виборців цього року показала чітку позицію: наймачам представників своїх інтересів у раді не важливо, хто це буде робити. Так само, мабуть, не важливо кому вони платитимуть свої податки і якої якості буде робота за них.

Лише 29,1% проявили свою громадянську позицію. Здебільшого – це були люди похилого віку. Молоді на дільницях було дуже мало.

Неочікуваним для міста, яке позиціює себе патріотичним зі славетною козацькою історією, на другому місці став вибір партії із «проросійським корінням».

Є лише сподівання, що після цих місцевих виборів стане менше розмов за сімейним столом, у компаніях та в електричках зі скаргами на те, яка влада править містом і країною, адже зрештою, кожен із нас зробив свій свідомий вибір.


Отже, до результатів:

38 депутатів, від 10 політичних сил представлятимуть інтереси Ніжинської об’єднаної територіальної громади.

  • Партія «За Майбутнє» стала лідером виборчих перегонів, набравши 20,2 % голосів. Від неї в раду зайдуть 8 депутатів: Володимир Мамедов, Андрій Віротченко, Валентина Градобик, Наталія Радченко, Микола Кушнір, Євген Луняк, Олена Нікітенко, Вячеслав Дегтяренко.
  • На другому місці у виборчих перегонах стала партія «Опозиційна платформа За Життя» – 13,8%. 5 депутатів від неї проходять у міську раду: Олег Баранков, Олександр Утенко, Станіслав Черпіта, Любов Клименко, Юрій Хоменко.
  • Третьою за кількістю здобутих голосів стала партія колишнього мера «Рідний дім», набравши 10,5%. 4 депутати представлятимуть політсилу у раді:Анатолій Лінник, Світлана Алєксєєнко, Віталій Кубрак, Владислав Корман.
  • Президентська партія «Слуга народу» не увійшла до трійки лідерів, але від «Рідного дому» відстала не набагато, набравши 10,3 % голосів. Від партії пройшло 4 депутати: Олександр Багнюк, Вячеслав Івашин, Юлія Дригулич, Юрій Хоменко.
  • П’ятою стала партійна організація «Європейська Солідарність» з набраними 9,2%. Олександр Шалай, Юрій Філоненко, Андрій Гомоляко та Ігор Шалай увійдуть у Ніжинраду.
  • 7,2% набрала партія «Самопоміч». Троє депутатів від партійної організації увійдуть в раду:КонстянтинСмалій, Дмитро Тимошик, Михайло Одосовський.
  • Стільки ж відсотків набрала «Сила і Честь» відкривши дорогу у раду трьом депутатам: Андрію Деркачу, Світлані Кірсановій, Олені Костіковій.
  • «Радикальна партія Олега Ляшка» на 8-ій сходинці з 6,7%. Олександр Безпалий і Вячеслав Глотко заходять у раду.
  • Майже на рівні партія «Наш Край» – 6,4%Володимир Король й Ірина Онокало проходять, будучи першими в списку.
  • Неочікуваний результат від партії «Батьківщина» 6,2%. Партія матиме лише двох депутатів у раду Валерія Салогуба та Сергія Охонька, який також пройшов у обласну раду і наразі визначається, де залишитись представляти інтереси ніжинців.

Партія «Удар» стала єдиною політсилою, яка не пройшла у раду, набравши лише 2,5%.

Джерело: nezhatin.com.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *