MyCollages (29)

Заради чого об’єднуються партії у Ніжині, що обіцяють і чи варто вірити?

Поділитися

Українців вже дістали безглузді політичні ходи різних політичних кандидатів. Не оминуло чергове «політичне шоу» і Ніжин, коли абсолютно не пов’язані між собою партії, не висувавши свого кандидата на посаду міського голови, раптово починають активно підтримувати одного із претендентів на посаду ніжинського міського голови.

Чим це може загрожувати Ніжину? Та чи не матимемо ми, пересічні ніжинці, які вірять у світле «майбутнє», за результатами місцевих виборів, контури тотального дерибану міста? Погляньте лише на те, скільки коштів вливається в політичну рекламу та просування Олександра Кодоли! Так у Ніжині не рекламується жоден кандидат.

Спробуємо зануритися в вир політичних баталій у Ніжині! Наразі на політичній арені міста головними гладіаторами є кандидати на посаду міського голови. Їх у Ніжині 11. Кожна із політичних партій, яка йде на місцеві вибори могла подати свого кандидата на посаду міського голови. Так зробили основні партії, які мають довіру ніжинців та своєю п’ятирічною роботою в раді довели, що готові та вміють відстоювати інтереси своє громади та своїх виборців.

Так наприклад «Самопоміч» висуває свого флагмана на виборчі перегони – Константина Смалія, засновника СКЄ «Спарта».

Команда «Європейської Солідарності» представляє Ніжину Тетяну Смолінську, досвідченого лікара-терапевта, яка успішно керує медичним закладом на ніжинській залізниці.

Йде на вибори й «Удар», який до цього часу не мав своїх представників у міській раді, висуваючи на пост мера Ніжина Валерія Козирева, власника мережі аптек у Ніжині. Так само новопреставленою в раді буде і «Слуга народу», яка висуває місцевого підприємця Юрія Хоменка на посаду міського голови.

Слідом, свого кандидата на крісло мера висуває і ОПЗЖОлег Баранков, свого часу на посаді в.о. міського голови вже пробував приміряти на себе це крісло.

Є й самовисуванці, які також беруть участь у виборчих перегонах, але йдуть самі по собі – Олег Щербак, відомий у Ніжині адвокат, а також колишній мер Ніжина – Михайло Приходько.

А як щодо інших? На місцеві вибори без кандидата на пост міського голови йде «Батьківщина», «Сила і Честь», «Наш край».

До місцевих виборів залишилося мало часу, тож варто розпочинати тривалий період роботи з виборцями, чітко розуміють кандидати. Тож щоб сподобатися своєму електорату, кожен із кандидатів використовує як перевірений арсенал засобів, так і «новинки» у своїх кампаніях. Дехто пробує зіграти на контрастах та опозиційності, інші ж скористаються запитом на «нові обличчя».

Розуміючи те, що українці тотально не довіряють жодному з чинних політиків як в опозиційному таборі, так і в провладному, дехто із «новопредставлених» кандидатів на пост міського голови намагається цим скористатися, представивши себе в образі «янгола».

У ніжинському випадку – «я всіх врятую, будете пити Боржомі з-під кранів, всіх забезпечу роботою та видам по мішку золота», намагається постати перед ніжинцями «збитий льотчик» колишній нардеп Олександр Кодола. Який після свого програшу на виборах до Верховної Ради на рік зникає із життя Ніжина та займається власним пристосуванням. Проте, в нагоді стає пропозиція «взяти в розробку» Ніжин. А чом б і ні. Кодолу в Ніжині всі знають, прославився майданчиками. Воно то й нічого, що не жив тут ніколи, і жити не збирається, бо сам родом із Чернігова, а в Києві має дві достойні «елітки», а також досить пристойний будинок та дачу. І вся ця нерухомість далеко за межами Ніжина. Головне зробити своє діло, посадити в міську раду людей ввіреної йому партії, та й потому…

Кодола веде не чесну боротьбу обливаючи брудом діючого міського голову Анатолія Лінника. Так дійсно у роботі Лінника були незначні помилки, хоча як і в кожного міського голови. Проте не помиляється лише той, хто нічого не робить. Хоча чому б не скористатися цим та не пропіарити на цьому себе коханого, вирішив Кодола. Адже на війні всі засоби хороші, чи не так?

Тож ніжинцям потрібно вже навчитися  відрізняти піар-хід, від «благих намерений». Адже навряд чи піарщик та популіст матиме намір вкладати шалені гроші в те, звідки вони йому навряд чи повернуться чесним шляхом. А їх в любому випадку потрібно буде повернути, і повернути із наших з вами кишень, доступ до яких ми дамо віддавши йому свої голоси.

Прихильність Кодолі висловлюють партії-безкандидатники, які напередодні виборів починають всіляко показувати свою підтримку Олександру. Але навіщо це їм?

Можливо кожен розраховує отримати ласий шматок від Ніжина. Наразі є на що претендувати: працюючі комунальні підприємства, які за п’ять років «стали на ноги» та почали самі собі заробляти, чи можливо комунальний ринок, адже частина ніжинського базару колись вже була передана у власність «прилуцьким». До слова «Силу і Честь» в області очолює саме та особа, якій і належить весь продовольчий ринок у Ніжині. Може тому «Сила і Честь» так підтримує Кодолу, адже «прилуцьким» не вдалося «віджати» решту ринку за правління Лінника, тож може з Кодолою «пройде». І комунальна сфера Ніжина також не аби який ласий шматок.

Тож чи не буде для Ніжина таке об’єднання тотальним його дерибаном, після чого всі роз’їдуться по своїм «домівках» залишивши Ніжин знову ні з чим.

А ніжинцям потрібно навчитися не просто думати, а вдумуватися у дії свого обранця і тоді все буде гаразд.

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *