6

Маленькі ніжинці відзначили День Українського козацтва. ФОТО

ОСЬ ПОКРОВА ВЖЕ НАСТАЛА !
В НІЖИН ДРЕВНІЙ ЗАВІТАЛА!
З ПИРОГАМИ, ВРОЖАЯМИ
ІЗ КОЗАЦЬКИМИ ПІСНЯМИ!
З УСІЄЇ УКРАЇНИ
ТУТ ГОСТЕЙ ЗУСТРІНЕШ НИНІ!
ГОТУВАЛИСЬ ДРУЖНО ВСІ
І ДОРОСЛІ, І МАЛІ!
ХАЙ ЛУНАЮТЬ ЖАРТИ , СМІХ,
НІЖИН- ГРАД ВІТАЄ ВСІХ !
Н.Примушко
Саме сьогодні, в золотий день напоєний сонцем і теплом в ЗДО№13 «Берізка» святкували традиційне свято – День Захисника України, День українського Козацтва та День Святої Покрови.
На святкову гостину завітали Лєонтьєв Володимир Іванович – голова піклувальної ради ЗДО, активний громадський діяч міста, викладач Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької Гузь А.Є. з випускницею Лілією і справжнісінькими КОЗАЦЬКИМИ ЛИТАВРАМИ , за сприянням директора коледжу Дорохіна Володимира Гранлісовича.
У теплій, зворушливій атмосфері дорогих гостей, малі козачата урочисто читали поезії про рідний Ніжин, про захисників Збройних Сил України, про Україну, завзято співали улюблених пісень, грали в козацькі ігри. І сам Гетьман з Батурина ( тренер-викладач Бринза М.С.) зачитав разом з козаками Клятву на вірність Україні , з особливими щирими звертаннями і батьківським теплом посвятив хлопчиків і дівчаток у козаки і козачки та побажав здоров’я і нев’янучої вроди, сили і виваженості, миру і злагоди.
Від батьківської громади малих козачат щиро вітав В.І.Лєонтьєв, нагадавши малечі , що почуття патріотизму – це одна із провідних цінностей, яка формуються ось в такі хвилини і при таких обставинах.
Тож успіхів усім нам у цій надважливій справі!
З Покровою будьте здорові, дорогі діти і дорослі !
Слава Україні! Героям Слава!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *