1

Ніжин допомагатиме ліквідовувати масштабну пожежу на Луганщині, в якій вже загинуло 9 осіб

До ліквідації масштабної пожежі на Луганщині буде залучено вертоліт із Ніжина

На Луганщині вже ліквідовано або локалізовано 116 осередків пожеж зі 146, до ліквідації пожеж залучені майже 2 тисячі осіб та 200 одиниць техніки. Зокрема, залучено 3 пожежних літаки Ан-32П та вертоліт. Буде залучений другий пожежний вертоліт. Про це сьогодні заявили перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та голова ДСНС Микола Чечоткін, які перебувають на місці події, передає УНН з посиланням на пресслужбу МВС.На Луганщині вже ліквідовано 116 зі 146 осередків пожеж, - Яровий 09

30 вересня на Луганщині виникла складна ситуація у зв’язку з розповсюдженням осередків пожежі. Всього зафіксовано 146 осередків, 116 з яких ліквідовано або локалізовано. На 30 осередках працюють служби ДСНС та Держлісагенства. Загальна площа пройдена вогнем становить понад 11 тис. га. Пошкоджено 250 будівель. З небезпечної зони евакуйовані 120 осіб”, – сказав Сергій Яровий.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ, до ліквідації пожеж залучено майже 2000 осіб і 200 одиниць техніки.

Він зазначив, що на даний момент є дані про 9 загиблих.

“Один загинув внаслідок пожежі. Про причини смерті інших можна буде казати після проведення відповідних експертиз. Поліція відкрила 7 кримінальних проваджень, створено 30 оперативно-слідчих груп для перевірки всіх пошкоджених об’єктів“, – заявив Сергій Яровий.

У пресслужбі Нацполіції додали, що 9 загиблих внаслідок пожеж – мешканці с. Передільське, Воронове, Сиротіне, Муратове та м. Сєвєродонецьк. До Сєвєродонецької лікарні госпіталізовано 14 постраждалих осіб.

На Луганщині вже ліквідовано 116 зі 146 осередків пожеж, - Яровий 01

Відбулося засідання оперативного штабу, і урядова група у селі Сиротине поспілкувалася з місцевими, потерпілими від пожежі, для оцінки завданої шкоди і роз’яснення механізму допомоги і компенсацій. Постраждалим буде надана своєчасна та необхідна допомога”, – додав Яровий.

На Луганщині вже ліквідовано 116 зі 146 осередків пожеж, - Яровий 02

Голова ДСНС Микола Чечоткін заявив, що зараз основні зусилля ДСНС зосереджені на роботі в населених пунктах.

“В результаті складної ситуації, вчора в зону ураження потрапив 31 населений пункт. Швидкому розповсюдженню пожежі сприяв сильний вітер, до 28 метрів на секунду, а це вже ураганний вітер, до того – 4 місяці не було дощу, і, таким чином, пожежа розповсюдилась. Сьогодні вже за декілька годин робота в населених пунктах буде завершена і сили ДСНС передислокують у лісові масиви. Для гасіння пожеж залучено 3 пожежні літаки Ан-32П та вертоліт. Буде залучений другий пожежний вертоліт, який зараз передислоковується з Ніжина на аеродром Краматорська”, – сказав голова ДСНС.

На Луганщині вже ліквідовано 116 зі 146 осередків пожеж, - Яровий 03

За його словами не допущенно поширення вогню на завод “Азот”, магістральну газопровідну станцію. Ліквідовано пожежі з мінімальними наслідками на заводі антисептиків, складі побутової хімії.

На Луганщині вже ліквідовано 116 зі 146 осередків пожеж, - Яровий 04
На Луганщині вже ліквідовано 116 зі 146 осередків пожеж, - Яровий 05
На Луганщині вже ліквідовано 116 зі 146 осередків пожеж, - Яровий 06
На Луганщині вже ліквідовано 116 зі 146 осередків пожеж, - Яровий 07
На Луганщині вже ліквідовано 116 зі 146 осередків пожеж, - Яровий 08
На Луганщині вже ліквідовано 116 зі 146 осередків пожеж, - Яровий 10
Фото: сайт МВС

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *