1

“Європейська Солідарність” представила команду до місцевих рад Чернігівщини

Поділитися

Конференція Чернігівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» представила потужну команду переможців до місцевих рад та кандидатів на міських і селищних голів.

До неї увійшли такі аксакали місцевого самоврядування як Олександр Ларченко, Василь Малик і Роман Шупель, справжні управлінці Вікторія Вершняк, Любов Доля, Віра Проскура та Валерій Щукін, професіонали-підприємці Олександр Шалай та Олександр Козик, молода, тендітна, але вольова кандидатка на посаду чернігівського міського голови Марина Рейко, адвокати, юристи, економісти та фінансисти, вчителі, медики та підприємці.

Відкрив конференцію голова Чернігівської територіальної організації партії Олександр Мисник словами гордості про представлену команду і згадкою про військових АТО і ООС – тих людей, на яких тримається наша держава.

“Сьогодні місцева кампанія лише на перший погляд локальна, від її результату залежить не лише справність міської каналізації чи якість сільської дороги, від результату цих виборів залежить доля нашої країни в цілому. Ми не допустимо проросійського реваншу. Ми прикордонна область і для нашої команди Європейської Солідарності на Чернігівщині одним із першочергових завдань є не дозволити ідей федералізму та проявів сепаратизму  в залі засідань обласної ради. І я горджусь що в нашій команді є люди, категоричні й досвідчені, люди готові не словом, а ділом довести вірність Україні: бойові офіцери, справжні патріоти та солдати своєї країни!” – зазначив Олександр Мисник.

“Ми проти дилетантства, ми проти непрофесіоналізму, ми проти гасел і відосіків, ми проти «маю право на помилку» чи «какая разніца».

Згадую, який супротив у місцевих еліт виклала реформа децентралізації запроваджена за часів президентства Петра Порошенка. А що сьогодні? Сьогодні ж результати цієї реформи втілені в нові дороги, нові школи, дитячі садки, новий транспорт, лікарські амбулаторії і ЦНАПи. Правда наліпки «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО  ПРЕЗИДЕНТА» викликають і  сміх і подив”, – додав керівник територіальної організації.

Олександр Мисник також розкритикував “мерів-лідерів”, які піаряться на результатах реформи, що призвела до надходження коштів у місцеві бюджети і відкрила можливості для розвитку місцевих громад.

“Завдання ж нашої команди набагато амбітніші та глибші – збільшити надходження до місцевих бюджетів, шляхом залучення інвестицій, створення нових робочих місць, упорядкування земельних питань на місцях. Наші депутати в обласній раді будуть ініціювати створення інтегрованої системи “Відкритий місцевий бюджет”, що дасть можливість контролю за рухом бюджетних коштів, закупівлями товарів і послуг в режимі реального часу”.

Також Олександр Мисник зупинився на проблемах села, землі, медицини, пандемії коронавірусу, туристичного потенціалу краю і забезпеченості учасників бойових дій.

Наприкінці свого виступу Олександр Мисник представив першу десятку кандидатів у депутати обласної ради:

  1. Мисник Олександр Петрович
  2. Козик Олександр Дмитрович
  3. Заїка Юлія Анатоліївна
  4. Кравченко Оксана Юріївна
  5. Заболотний Олег Миколайович
  6. Шпак Олег Анатолійович
  7. Мурований Сергій Григорович
  8. Проскура Віра Андріївна
  9. Шалай Ігор Віталійович
  10. Вершняк Вікторія Миколаївна

Сильна сторона Чернігівської команди “Європейської Солідарності” – воїни, які втримали нашу країну. Це і танкіст Роман Ромей з Новгорода-Сіверського, і його колега з Ніжина – за основною професією вчитель історії Андрій Гомоляко.

Військовій темі присвятив свій виступ і колишній командир 13-го батальйону, керівник Менської громадської організації учасників АТО, кавалер ордену Богдана Хмельницького третього ступеню Сергій Мурований з міста Мени:

“Армія, Мова, Віра – для мене не просто гасло. На моє переконання, якби в 1991 році Українська влада мала б такі пріоритети, – сьогодні нам би не прийшлося платити таку високу ціну відстоюючи можливість бути вільними. Першим кроком до цього стало відродження збройних сил, створення професійної армії.

Я не на словах знаю ситуацію в армії 2014 року. До формування першого на Чернігівщині батальйону тероборони я мав безпосереднє відношення. Казарми навчального центру Десна, без вікон, з вирізаним отопленням та вивезеним в невідомому напрямку майном, обмаль озброєння, врешті немає форми та взуття для мобілізованих.
Знаєте скільки часу батальйон добирався до Луганщини, – 4 доби, тому що техніка яка прибула по мобілізації не їхала. Ми не мали бойового досвіду, хтось вперше брав в руки зброю. Але тоді в 14 ці хлопці змогли зупинити російську навалу на східному кордоні, на жаль, багато з них ціною життя. Значить ми маємо Жити і за них, здійснити те, що вони не встигли, не дозволити щоб ці втрати були марними”, – сказав АТОвець.

“Нам не потрібні маразматичні старці, щоб перемогти у війні, нам не потрібно нікому заглядати в очі, шукаючи там МИР. Ніхто не має права перекреслювати норми Конституції та українського законодавства, руйнувати основи національної безпеки, відкривати для ворога наші позиції та принижувати захисників країни.

Так, мене бісить те, що надзусилля наших воїнів зводяться нанівець у кабінетах через некомпетентність та особисті інтереси високопосадовців. Я хочу мати можливість і надалі отримувати і розвивати саме це, сильну армію, надійний захист, відчуття свободи, Незалежність, без чого неможливі ні економічний розвиток, ні добробут”, – додав Сергій Мурований.

На конференції також виступили: очільник Чернігівської районної організації партії “Європейська Солідарність”, досвідчений управлінець і діючий голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко; кандидатка на посаду чернігівського міського голови – бізнесвумен і членкиня партії «Європейська Солідарність» Марина Рейко; народний депутат України 8 і 9 скликань, під час Революції Гідності заступник коменданта загонів “Самооборони Майдану” Микола Величкович; осередок чернігівської області громадської організації «Солідарна молодь» , молодіжне крило партії Європейська Солідарність і її представниця Інна Гаєвська; кандидат у депутати Варвинської ОТГ і Прилуцької районної рад від партії “Європейська Солідарність” Леся Швидюк; голова Прилуцького осередку партії з першого дня заснування, депутат Прилуцької міської ради 5-х каденцій, успішний керівник Олександр Козик.

А справжнім подарунком і ковтком натхнення для делегатів став запальний виступ народного депутата України 9-го скликання від партії «Європейська Солідарність», політика, громадського діяча, військового волонтера, української співачки і телеведучої, політолога-міжнародника, кандидата політичних наук, Доцента кафедри міжнародних зв’язків і дипломатичної служби Львівського університету імені Франка Софії Федини.

Разом з нею делегати і запрошені гості співали Гімн України у повному обсязі з усіма куплетами.

За результатами конференції кандидати від “Європейської Солідарності” представлені у списках округів новостворених районів області:

Чернігівська районна рада – 8 округів, очолює список Олександр Ларченко.

Ніжинська районна рада – 6 округів, очолює список Дмитро Коробко.

Прилуцька районна рада – 6 округів, очолює список Василь Малик.

Корюківська районна рада – 4 округи, очолює Сергій Мурований.

Новгород-Сіверська районна рада – 5 округів, очолює Олександр Добарський.

Кандидати на посади міських голів:

Чернігів – Марина Рейко;
Прилуки – Артем Гензель;
Ріпки – Олександр Копич;
Сновськ – Валерій Радибеда;
Ніжин – Тетяна Смолінська;
Носівка – Аліна Цюцюра.

До міської ради Чернігова “Європейська Солідарність” висунула понад 40 кандидатів. Це і Марина Рейко, і очільниця міської організації Ірина Соломаха, і відомий лікар-пульманолог Іван Тельнов, і науковець-волонтер Олександр Ясенчук, і ще багато-багато достойних людей. Подробиці списку партійці обласного центру обіцяють розкрити вже цієї неділі.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *