01

На Батюка тривають роботи по заміні електроопор на нові

У зв’язку з ситуацією, що виникла по вулиці Батюка, а саме зі старими бетонними електричними опорами, які стоять похиленими, оперативно провести роботи по вирівнюванню не є можливим, повідомляє КП “ВУКГ”.

Батюка, ремонт, електроопори
З огляду на те, що під землею та на цих опорах проходить багато комунікацій, а саме: тепломережі, електромережі, мережі водопостачання, тощо, було прийнято рішення про повну заміну старих залізобетонних опор на повністю нові, також залізобетонні. Оперативно провести заміну опор не реально, бо цей процес потребує спільної роботи з усіма власниками комунікацій, як по їх демонтажу, так і перенесенню на нові опори.
Батюка, ремонт, електроопори

Наразі вже закуплено та підготовлено до встановлення 13 нових електричних опор, і, з 17 вересня, спільно з іншими підприємствами, розпочнуться відповідні роботи.

Також, працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” вже проведено часткову заміну стовпів на нові у кількості 13 штук з монтажем нової лінії освітлення. Крім того, виконано роботи з демонтажу 400 метрів кабелю живлення та демонтажу 8 ліхтарів та 8 оголовників зі старої лінії освітлення. Наразі триває встановлення консолей з допоміжного освітлення пішохідних переходів по вищезгаданій вулиці.

Батюка, ремонт, електроопори

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *