1

Анатолій Лінник висловився щодо жорстких карантинних обмежень на території Ніжина

14 вересня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Очільник міста висловив свою позицію щодо застосування значних обмежень по веденню діяльності на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади. У суботу по даному актуальному питанню був проведений брифінг міського голови, на якому були надані роз’яснення про особливості даних обмежень.

Анатолій Валерійович зазначив, що особисто не підтримує обмеження, коли зупиняється робота на половині підприємств міста, напрямок роботи яких потрапив під заборону. Людям потрібно жити та заробляти на життя. Попередні карантинні обмеження, які вводилися в квітні та травні, нанесли значні збитки підприємцям, призвели до значного недонадходження коштів до міського бюджету – сплати місцевих податків та зборів. Тож на найближчій сесії міської ради буде розглядатися звернення до Кабінету Міністрів України щодо перегляду умов перебування в «червоній» зоні, а саме обмежень, які вплинули на роботу суб’єктів господарювання . Адже зупинка роботи в деяких напрямках має значні наслідки для Ніжина. Щоб уникнути наслідків та соціального напруження, а також не зупиняти діяльність суб’єктів  господарювання міста, необхідно відстоювати свою позицію.

Також потрібен дієвий контроль по виконанню всіх карантинних обмежень, вимог та рекомендацій головного санітарного лікаря України, при виконанні яких Ніжин не потрапив би до «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки. Відсутність контролю та покарання за порушення карантинних обмежень призвели до таких наслідків.

Анатолій Валерійович наголосив: «Краще посилити контроль і відповідальність за порушення карантинних обмежень, аніж зупиняти важливі галузі економіки. Економіка повинна працювати, тому що від неї теж залежить спроможність нашої боротьби з коронавірусом!».

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *