1

У Ніжині призупиняє роботу громадський транспорт

У звязку із тим, що на території міста запроваджуються посилені протиепідеміологічні заходи, з 14 вересня рух громадського транспорту у Ніжині буде призупинено. Про це йшлося 12 вересня під час брифінгу, який провід міський голова для місцевих ЗМІ, у зв’язку з введенням на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади «червоної» зони епідемічної небезпеки.

Забороняються регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, крім перевезення:

  • легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;
  • службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано органи Національної поліції не менше ніж за два дні.

Крім того посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення заборонена.

Керівникам життєзабезпечуючих підприємств міста рекомендовано організувати підвіз до місця роботи своїх працівників відомчим транспортом або спецрейсами.

Ніжинські перевізники вже заявили про те, що готові здійснювати перевезення медичних працівників міста до роботи і до дому.

У Ніжині на залізничний транспорт не буде здійснюватися продаж квитків і посадок пасажирів. Це стосується приміського та міжрегіонального  залізничного транспорту.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *