1

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

Поділитися

07 серпня міський голова Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян.  З особистими питаннями до очільника міста звернулися мешканці Ніжина.

Містяни порушили ряд актуальних питань, які стосувались: ремонту будинку, підрізки дерев, освітлення вулиць, надання матеріальної допомоги, вирішення ситуації з наданням послуг по теплопостачанню, інклюзивного навчання для дитини.

Для оперативного вирішення піднятих питань та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка, начальника відділу юридично-кадрового забезпечення апарату виконавчого комітету Ніжинської міської ради В’ячеслава Легу, начальника комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Владислава Кормана, начальника відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталію Бойко, директора комунального підприємства “Служба Єдиного Замовника” Миколу Борисенка, начальника сектора з питань прийому громадян і звернень Ірину Назаріну, представників управління освіти та ТОВ “НіжинТеплоМережі”.

Жодне звернення не залишилося без уваги міського голови Анатолія Лінника. Під час прийому громадяни отримали роз’яснення щодо проблем, з якими вони звернулись. Керівникам відповідних підрозділів надані протокольні доручення.

Нагадуємо, що прийом міського голови здійснюється за попереднім записом. Запис на особистий прийом проводиться щодня з 08.00 до 17.00 год. (без обідньої перерви) в кім.№10, площа Івана Франка,1 (тел. 7-11-21).

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю, Катерина Симоненко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *