116794368_170582437916899_1221606380343259273_n-e1596183497438

Ніжинські медики тестуватимуть на коронавірус

Лабораторія КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького» розпочне ІФА-тестування.

З початком поширення коронавірусної інфекції перед медиками Ніжина та Ніжинського району постало питання самостійно проводити тестування методом ІФА (імуноферментного аналізу, який дозволяє виявити комплекс «антиген-антитіло» у разі інфікування збудником COVID-19).

Відтак керівництво міста оперативно вирішило це питання, виділивши майже півмільйона гривень з місцевого бюджету на придбання сучасного обладнання для лікарняної лабораторії, яка і буде займатися ІФА-тестуванням.

Як розповідає Генеральний директор закладу Олександр Костирко, днями необхідне устаткування прибуло до лабораторії.

«Обладнання сучасне, до нього входить практично все, що потрібно для якісного тестування – витратні матеріали, комп’ютерна техніка тощо. Тепер ми очікуємо на прибуття представників фірми-постачальника, які встановлять та перевірять апаратуру. А наше головне завдання – навчити співробітників лабораторії працювати із нею і вже найближчим часом розпочати цю важливу роботу», – зауважує Олександр Костирко.

До речі, процес введення в дію ІФА-тестування знаходиться під постійним контролем представників міської влади.

30 липня на нараді у міського голови порушувалися питання забезпечення необхідного резерву реактивів, алгоритмів лабораторних досліджень при підозрі на коронавірус, а також дотримання протоколів госпіталізації та лікування хворих на COVID-19.

Джерело: https://cheline.com.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *