MyCollages (4)

Міський голова привітав випускників ніжинських шкіл

Поділитися

Триста двадцять вісім 11-класників цього року закінчили ніжинські школи. 30 липня міський голова Анатолій Лінник відвідав урочисті вручення атестатів і привітав випускників гімназії №3, ЗОШ №15, ЗОШ №1 та міського ліцею.

Анатолій Лінник побажав випускникам оптимізму, наполегливості, світлого майбутнього та твердо крокувати до обраної цілі. Він подякував батькам і вчителям за мудрі настанови, допомогу та терпіння. До привітань приєдналися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко та начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський.

Теплі слова побажань звучали від директорів шкіл, класних керівників, вчителів та батьків. Випускникам вручили атестати про отримання повної загальної середньої освіти, похвальні грамоти, а також золоті та срібні медалі.

Зі словами подяки батькам і вчителям виступили й одинадцятикласники. Випускники традиційно станцювали вальс і попрощалися зі школою.

Цьогоріч вручення атестатів відбулося за окремим графіком на подвір’ях шкільних закладів із дотриманням карантинних вимог.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю, Катерина Симоненко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *