IMG_0427

34 випускники ЗОШ №10 отримали атестати про повну загальну середню освіту

Поділитися

30 липня у ЗОШ №10 відбулося урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту.

Привітати випускників, батьків, педагогів завітали міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко, начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський.

Міський голова Анатолій Лінник привітав присутніх дітей, батьків, вчителів із завершенням школи. Відзначив, що це важливий етап в житті кожного випускника.

«Впевнений в тому, що кожен з вас отримає атестат  і він не буде останній, ви продовжите навчання. Адже саме головне не зупинятися. Головна риса людини – це постійно навчатися життю», – зауважив Анатолій Валерійович.

Відмітив, що 2020 навчальний рік особливий для випускників, цей рік особливий для всієї України, тому що ми проводимо його у незвичному для нас форматі, якого ще ніколи не було. Щиро подякував учням, батькам, учителям, що у період дистанційного навчання всі успішно пройшли його, вистачило всім терпіння, мудрості, наснаги, бажання навчатися. А батькам подякував за підтримку дітей, щоб їх діти сьогодні отримали всі атестати. «Впевнений в тому що наші діти належним чином відмітять і будуть пам’ятати цей період, адже це приклад того, як разом можна долати будь-які труднощі», – зауважив очільник міста.

Звернув увагу присутніх, що школа переживає неймовірний період. Наразі відбувається реновація школи, оновлення її, щоб діти навчались у нових сучасних умовах. «Навіть  сучасний спортивний майданчик, де проводиться наше свято, теж приклад, як розвивається рідна школа» – наголосив міський голова.

Побажав випускникам ніколи не зупинятися, завжди рухатися вперед, бути патріотами рідної України, рідного міста і завжди досягати поставленої мети. А всім присутнім побажав миру, здоров’я, щастя, успіхів.

До вітальних слів долучилися начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський, директор ЗОШ №10 Сергій Никонець та класний керівник. Побажали здоров’я, творчого натхнення, успіхів, подякували батькам за розуміння і підтримку під час дистанційного навчання.  Директор школи Сергій Никонець привітав випускників і зазначив, що в школі заплановано розробити книгу пам’яті присвячену історичним подіям закладу. Наголосив, що і випускники 2020 року також увійдуть в історію, які вперше пройшли навчання дистанційно і перші урочисто стали на новий спортивний майданчик.

Святково 34 випускники попрощалися зі школою. Учням вручено атестати, а деяким були вручені подяки управління освіти за високі досягнення у навчанні.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *