116799078_747715365990481_1136611351165124965_o

Петро Іванов проведе бій в рамках шоу від компанії Usyk17 Promotion . Інтерв’ю

Поділитися

Друзі, рекомендуємо до перегляду інтерв`ю з перспективнім українським боксером Петром Івановим, який проведе свій наступний бій вже цієї суботи в рамках шоу від компанії Usyk17 Promotion

У суботу, 1 серпня, в Києві відбудеться дебютне шоу боксу від нової промоутерської компанії Usyk17 Promotion. Колишній абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик, який вже є претендентом на титул WBO в хевівейті, вирішив заздалегідь подумати про більш віддалене майбутнє і став промоутером.

В рамках вечора боксу відбудеться 13 поєдинків. Цікаво, що жоден з 26 боксерів не має контракту з Usyk17 Promotion, але за словами самого Усика, це тимчасово. Олександр має намір розвивати українських боксерів і вже має грандіозні плани. Ну а поки потрібно стартувати.

Сам Усик, природно, виступати на цьому вечорі не буде, але подія все одно привертає до себе увагу. І не тільки через іменитого промоутера. В рамках шоу відбудуться бої за участю Андрія Великовського, Олександра Захожого, Олега Малиновського, Петра Іванова, Владислава Сіренка, Дмитра Митрофанова, Віктора Вихриста. Всі вони, безумовно, відомі для українських любителів боксу.

Рівень опозиції вищезазначених боксерів залишає бажати кращого, але як каже сам Усик, потрібно розвивати своїх боксерів, дати їм шанс. Так що подивимося, можливо, комусь вдасться зробити сенсацію 1-го серпня.

Рекомендована ставка — перемоги Іванова, Великовського, Захожого, Малиновського, Сіренка, Митрофанова і Вихриста. Якщо інші боксери, які записані у файткарді зліва, мають якісь шанси програти, то суперникам цих хлопців, м’яко кажучи, не позаздриш. Звичайно, всі вони фаворити і ставкою на них багато не виграєш, але якщо зробити експрес, стає цікаво.

Пропонуємо вашій увазі список всіх пар файткарду дебютного вечора боксу від Usyk17 Promotion:

Петро Іванов — Роман Шкарупа

Андрій Великовський — Руслан Щелєв

Олександр Захожий — Костянтин Довбищенко

Олег Малиновський — Андрій Ісаєв

Владислав Сіренко — Павло Кроленко

Дмитро Митрофанов — Анатолій Унанян

Станіслав Кутін — Вадим Костючок

Зоравор Петросян — Ігор Садовник

Віктор Вихрист — Семен Пахомов

Андрій Ісаков — Павло Гришковець

Дмитро Безус — Павло Лук’янов

Олександр Соломенников — Данило Савченко

Даніель Лапін — Сергій Крапшила.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *