watermarked - 10

На полігоні ТПВ у Ніжині провели протипожежні навчання

Сьогодні, 30 липня, на території полігону твердих побутових відходів у Ніжині відбулося спільне навчання щодо реагування на виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із пожежами, інформує КП “ВУКГ”

У пожежонебезпечний період особливо важливе проведення таких навчань для підвищення рівня готовності рятувальних служб і працівників полігону до оперативного реагування на випадок пожежі.

У ході навчання працівники полігону під контролем начальника відділу з надзвичайних ситуацій Ніжинсьої міської ради Миколою Чуйко, головного інженера КП «ВУКГ» Сергія Баканова, інженера з охорони праці та пожежної безпеки Миколи Баргаміна та начальника пожежної ланки КП «ВУКГ» Вітілія Оленченка, відпрацьовували спільні дії з ліквідації умовної пожежі.

Варто зазначити, що з початку пожежонебезпечного періоду на території полігону заготовлені запаси води і ґрунту для гасіння пожежі.

Керівництво міста контролює ситуацію на полігоні та у разі виникнення пожежі аварійно-рятувальні служби Ніжина готові оперативно зреагувати й ліквідувати надзвичайну ситуацію.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *