20190730202154-4978

Шахраї видурили у 34-річного мешканця Борзнянщини майже 100 тисяч гривень

Поділитися

Поліцейські Чернігівщини застерігають від незнайомців, що представляються працівниками банків

Поліція відкрила провадження за фактом шахрайських дій невідомого, внаслідок яких постраждалий втратив майже сотню тисяч гривень.

6 липня по допомогу до поліції звернувся 34-річний мешканець одного з сіл Борзнянського району. Ще 3 липня чоловіку зателефонував невідомий, що представся працівником одного з популярних банків. За збігом, потерпілий був клієнтом саме цього банку. Шахрай в телефонному режимі дізнався реквізити картки чоловіка (номер, пін-код, тризначний код на звороті, номер телефону, до якого «прив’язана» картка). Після чого з банківського рахунку потерпілого зникли 97 000 гривень.

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 (шахрайство). Максимальна санкція цієї статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

❗️Поліцейські Чернігівщини наполегливо рекомендують проводити будь-які фінансові операції у відділеннях банків, а не по телефону.

Якщо вас непокоїть озвучена незнайомцями інформація щодо стану вашого банківського рахунку – зайдіть до найближчого відділення банку.

shaxrai banki

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *