IMG_9074

Розміщення зовнішньої реклами та земельна ділянка під скейт-парк: відбулась нарада з благоустрою Ніжина

Поділитися

03 липня під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулась нарада з питань благоустрою міста.

Присутні розглянули протокольні доручення попередньої наради, керівники прозвітували про стан їх виконання.

Начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко поінформувала, що на поточному тижні був складений один протокол, який переданий на розгляд адмінкомісії, а також 8 приписів щодо неналежного благоустрою біля об’єктів нерухомості. Продовжується робота з власниками зовнішньої реклами щодо дотримання бдлагоустрою біля об’єктів реклами.

Міський голова Анатолій Лінник зауважив, що потрібно розробити схеми розміщень зовнішньої реклами у місті і надавати дозвіл на розміщення реклами виключно до затверджених схем. Доручив начальнику відділу архітектури та містобудування, головному архітектору Вікторії Мироненко надати пропозиції щодо схем розміщення зовнішньої реклами.

Головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту Сергій Білодід поінформував, що було обстежено спортивну інфраструктуру парка Шевченка для визначення земельної ділянки під скейт-майданчик. Є дві земельні ділянки, розмір яких підходить для даного виду спорту.

Очільник міста наголосив, що при визначенні земельної ділянки необхідно враховувати освітлення даної території у вечірній час.

Анатолій Валерійович не залишив без уваги благоустрій парків і скверів, дотримання санітарного стану даних об’єктів. Наголосив на контролі за дотриманням встановлених законом вимог та обмежень щодо функціонування та роботи літніх майданчиків біля закладів громадського харчування.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *