Fotoram.io (8)

Як у Ніжині пройшло ЗНО з української та математики. ФОТО

25 червня 2020 року тестуванням із математики стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в Україні.

У Ніжині працювали три  пункти тестування на базі закладів середньої та вищої освіти: ЗОШ І-ІІІ ст. № 15, ННВК № 16 «Престиж»,  НДУ імені М. Гоголя. 

Робота пунктів тестування організована з урахуванням рекомендацій щодо протиепідемічних заходів, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря від 21.05.2020 р. № 24.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та надання належного медичного обслуговування учасників та працівників на кожному пункті організовано чергування двох медичних працівників.

У тестуванні взяли участь 805 осіб із 905 зареєстрованих майбутніх абітурієнтів із міста Ніжина, Ніжинського, Носовського, Бобровицького районів; із  них 130 випускників нашого міста.

30 червня 2020 року відбулося ЗНО з української мови та літератури.

У Ніжині працювало шість пунктів тестування на базі закладів середньої та вищої освіти міста: гімназії № 3, ЗОШ І-ІІІ ст. №№ 15, 17, ННВК № 16 «Престиж»,  НДУ імені М. Гоголя, НУБіП. 

Робота пунктів тестування організована з урахуванням рекомендацій щодо протиепідемічних заходів, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря від 21.05.2020 р. № 24. З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та надання належного медичного обслуговування учасників та працівників організовано чергування двох медичних працівників.

У тестуванні взяли участь 1152 (78,8 %) осіб із 1461 зареєстрованих майбутніх абітурієнтів з м. Ніжина, Ніжинського, Бобровицького, Носівського районів. Не з‘явилися на пункти тестування 308 осіб, з них 17 – учнів закладів загальної середньої освіти м. Ніжина. На виконання завдань відводилося 180 хвилин.

Під час роботи пунктів не зафіксовано порушень процедури тестування як працівниками так і учасниками. Перевірити правильність своїх відповідей можна буде 01.07. на сайті РЦОЯО.

Управління освіти Ніжинської міської ради

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *