106404311_1137046866651487_7463768974941493873_n

Вихованці дитячого садочку відзначили День Конституції України. Фото

«ХАЙ БУДЕ ЩАСЛИВИМ ТВІЙ ВІЛЬНИЙ НАРОД, ПРЕКРАСНА МОЯ УКРАЇНО !»
АБО ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ В ДНЗ №13 «БЕРІЗКА»

Кожен народ має свою мову, свої традиції та звичаї,що виробились упродовж багатьох століть. У кожного народу є свої національні символи – серед них – Конституція головний Закон за яким ми живемо в Україні.

Напередодні Дня Конституції у ЗДО №13 «Берізка» пройшли Тематичні Дні з цікавою літературно-музичною , інноваційною творчо-практичною діяльністю по всіх вікових групах з дотриманням вимог адаптивного періоду запровадженого карантину . Над цим активно і творчо попрацювали педагоги Гнітій Л.О., Вергун І.А., Гавриляко Ю.В., Мархель І.В., Божок Т.Г., Бабич А.В.

Діти мали змогу більше дізнатися та закріпити знання про Державні Національні символи, про свої права ,обов’язки , познайомитися з головним документом держави – Конституцією України через улюблену діяльність.

У художній майстерні маленькі патріоти , на знак поваги і шани до свята, мали можливість прикрасити сорочки – вишиванки, зробити святкові зачіски на ляльках-манекенах, розмалювати державні символи , зробили з бабусиних рушників «Ланцюг єднання України» і т.д.. Старших дошкільників захопив Святковий Шаховий турнір і урочисте крокування під улюблені марші та пісні по алеях садочка з жовто-блакитними прапорами України.

Дорогі наші діти, колеги , батьки, друзі , насправді, Конституція — паспорт країни, про який ми маємо дбати ще з дошкільних років, виховуючи патріотів. Тільки зріла держава може дозволити собі прийняти Основний Закон. А Закон дає нам можливість щасливо жити – і дорослим, і малим в нашій улюбленій Україні.

З Днем Конституції!
Директор ЗДО №13 Н.М.Примушко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *