watermarked - изображение_viber_2020-06-18_11-33-51

Ніжинську міську лікарню забезпечено багатофункціональними ліжками

Поділитися

Для ефективної роботи лікарів у лікарнях мають бути створені необхідні умови.

Так, сьогодні, 18 червня в рамках відзначення Дня медичного працівника України, до неврологічного відділення ніжинської міської лікарні було доставлено два багатофункціональні ліжка разом із матрацами та тумбами.

Це стало можливим за підтримки Ніжинської міської партійної організації Всеукраїнське Об’єднання Батьківщина (голова Щербак О.В., голова депутатської фракції Сологуб В.В. та члени партії Хоменко Ю.В., Ігнатюк О., Шовкун Т.) Окрім цього минулого місяця, за сприянням партійної організації ВО Батьківщина у Ніжині, міська лікарня отримала благодійну допомогу на суму більше 7 тисяч гривень у вигляді засобів індивідуального захисту та розхідних матеріалів.

Олег Щербак запевнив, що працюватиме і далі над покращенням умов у лікарнях.

 «Наша лікарня заключила договір з НСЗУ. Тому хворі із гострим порушенням мозкового кровообігу Ніжинського, Борзнянського та Носівського районів  поступають до нашого неврологічного відділення. Оскільки збільшилася кількість хворих з інсультами, збільшилася потреба у облаштування додаткових палат інтенсивного нагляду, як наслідок виникла потреба у багатофункціональних ліжках», – зазначає завідуючий неврологічного відділення ніжинської міської лікарні Куціянов Андрій.

Олександр Костирко, генеральний директор Ніжинської міської центральної лікарні ім.М.Галицького, від усього медичного колективу, подякував за допомогу та оперативне виконання потреб лікарні.

Вікторія Коломійченко
фото автора

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *