Fotoram.io

За сміття повз урни у Ніжині штрафуватимуь

У Ніжині зранку можна побачити купу сміття біля урн – це факт!

За порядок і чистоту вулиць відповідає комунальне підприємство «Виробниче управлінн комунального господарства», працівники ретельно слідкують за наповненням сміттєвих урн та, за потреби, звільняють від сміття. Проте, після вечірніх «посиденьок» на ранок урни біля лавочок заповненні сміттям. Вочевидь, ніжинці, побачивши, що бак вщент заповнений, вирішують не шукати іншого смітника й викидати непотріб просто біля нього. З такою проблемою стикаються й інші міста каїни. Ще у 2019 році в Міністерстві екології та природних ресурсів розробили проєкт закону, де передбачені значні штрафи за забруднення вулиць.

На світлинах сміттєві урни станом на 6 годину ранку 04 червня 2020 року  

Прибиральники з досвідом кажуть, що це дуже тяжка праця. І її ніхто не цінує. Засмучує, коли тільки навели лад, а люди знову кидають сміття. Вважають, фінансове покарання буде корисним.

Деякі ніжинці теж підтримують бажання влади підвищити штрафи. Адже прохання та навіть зауваження – люди часто ігнорують.

Люди смітять і на вулицях, і газонах. Комунальники наголошують – штрафи впливатимуть на людей, коли ті засвоять, що покарання неминуче.

У Ніжині за порушниками благоустрою слідкуватимуть працівники КП «ВУКГ», які згідно рішення виконавчого комітету, мають повноваження на складання адмінпротоколів, які будуть передані до правоохоронних органів для визначення міри покарання.

У світі матеріальне покарання має силу. Так, у Сінгапурі за забруднення вулиць штраф – приблизно шістсот п’ятдесят доларів. Завдяки цьому країна має статус найчистішої на планеті.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *