playground_sand_leave_game

Дитячі майданчики у Ніжині підсипатимуть річковим піском

Ніжин трансформуює свою міську політику так, щоб не тільки дорослі, а й діти відчували себе бажаними і повноправними жителями міста. Увага приділяється активному способу життя, здоров’ю дітей і дорослих.

Міська влада намагається створити середовище, в якому будуть враховані потреби і дітей, і дорослих. Тоді це середовище стане комфортним для всіх жителів міста, і перш за все для дітей.

Розуміючи те, що дитячі майданчики у Ніжині – це не просто місце для гри, перебування на свіжому повітрі чи відпочинку, вони розвивають дітей, вчать їх взаємодії з навколишнім світом, влада міста звертає увагу на комфортне та безпечне преребування маленьких ніжинців та їх батьків на ігрових майданчиках.

Зважаючи на це на черговій нараді з благоустрою 29 травня міський голова Анатолій Лінник не залишив без уваги благоустрій дитячих майданчиків та доручив управлінню житлово-комунального господарства та будівництва підсипати дитячі майданчики річковим піском для комфортного перебування батьків і дітей на території об’єкту.

Вікторія Коломійченко

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *