61-7b98cc03e491db93ac2242203ff814ab

Ніжин ще не готовий до запуску громадського транспорту

Ніжин, як і інші міста, ще не готовий до запуску громадського транспорту

Нині до переходу на другий етап послаблення карантину готові не всі регіони країни, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Про це він сказав, відповідаючи на запитання, у яких регіонах ситуація з поширенням коронавірусної інфекції не дозволяє повноцінно відновити роботу громадського транспорту.

«Дійсно той документ, який ми представляємо, буде передбачати адаптивний карантин», – сказав Степанов, зазначивши, що він міститиме певні критерії, які необхідні регіонам для пом’якшення карантину.

Очіник МОЗ уточнив, що ці показники будуть визначатися станом на 21 травня, щоб вирішити, чи будуть з 22 травня послаблювати карантин у тій чи іншій області.

При цьому він додав, що ситуацію нібито можна виправити впродовж тижня.

Нагадаємо: станом на вечір 21 травня в Україні офіційно зареєстрували 19706 випадків коронавірусної інфекції COVID-19, з них 476 – за останню добу.

21 травня в стінах Ніжинсько міської рад відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія детально вивчила можливість запровадити наступний етап послаблення карантинних вимог і розглянула вимоги до початку роботи дитячих садочків міста та відновлення пасажирських перевезень.

Комісія ТЕБ та НС надала протокольне доручення транспортному відділу УЖКГ та Б разом з перевізниками, представниками Ніжинського МРВ ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», Ніжинського МРВ ГУ Держпродспоживслужби у Чернігівській області в термін до 25.05.2020 року відпрацювати пропозиції виконання вимог постанов КМУ та Головного державного санітарного лікаря України стосовно відновлення пасажирських перевезень на території Ніжинської міської ОТГ.

“Комісія вирішила до понеділка дати час перевізникам і відповідним службам з’ясувати чи вдасться при перевезенні пасажирів дотримуватись усіх вимог і рекомендацій Головного санітарного лікаря. А це своєчасна обробка транспорту та обмеження кількості пасажирів”, – зазначив міский голова Анатолій Лінник.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *