5ec3cdbe339d8

350 тисяч доларів США на меліоративні заходи у Ніжинському та Сосницькому районах

ЧЕРНІГІВЩИНА СТАЛА УЧАСНИКОМ МІЖНАРОДНОГО ЕКОЛОГІЧНОГО ПРОЕКТУ

Глобальний екологічний фонд (Global Environment Facility) і UNDP Ukraine / ПРООН в Україні обрали Чернігівщину в якості партнера для реалізації масштабного екологічного проєкту.

Загалом у ньому візьмуть участь 7 областей України.

Екопроєкт розрахований на 5 років та стартує у 2021 році.

Про це повідомляє Чернігівська ОДА.

«Громадам відкриється додаткова можливість для формування сталих джерел доходів. У подальшому це допоможе більш ефективно впроваджувати завдання Стратегії сталого розвитку Чернігівської області», – коментує голова Чернігівської ОДА.

Підтверджено участь Талалаївської ОТГ. Для громади це пілотний проєкт. Тут проведуть комплексний аналіз стану землекористування. Розробка дорожньої карти земель з конкретними критеріями та рекомендаціями дасть змогу покращити їх продуктивність. Паралельно проаналізують тваринницьку галузь.

Також участь підтверджено Сосницькому району (об’єкт – осушувальна система Убідь) та Ніжинському району (об’єкт – меліоративна система Остер, ІІ і ІІІ черга). Експертна оцінка вартості меліоративних заходів складає 350 тисяч доларів США.

Наявність торфовищ був одним з критеріїв відбору. Адже у цих місцевостях частіше за все виникають пожежі. Справні меліоративні канали слугуватимуть запобіжником цьому лиху.

Реконструкція дозволить удвічі збільшити корисну площу впливу систем. Разом з тим нормалізується водний режим. Зміцниться кормова база – розвиватиметься тваринництво.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *