25bf0bc811ddec09eca360c154ef2a53

Депутати міської ради просять передати частину “хвилівського” лісу ніжинській громаді

Частину райагролісу мають передати Ніжинській громаді аби облаштувати протипожежні перешкоди із полігоном ТПВ

Кожної весни головною причиною виникнення пожеж на полігоні ТПВ у Ніжині були пожежі у так званому «Хвилівському» лісі, що межує із територіє полігону. Спочатку в лісі спалахувала пожежа, а потім безперешкодно переходила на сам полігон. Із територіє цього лісу полігон не має огорожі, тож і сміття із полігону вільно потрапляє у ліс, особливо під час сильних вітрів, так само як і пожежі із лісу вільно «перекидаються» на полігон.

«У нас є проблематичним питання пожежної безпеки полігону захоронення твердих побутових відходів. Пожежі на полігоні відбуваються після того, як спочатку відбувається пожежа в лісі, що межує із територіє полігону. З одного боку у нас ліс, що належить Ніжинській громаді, з іншої сторони територія, що відноситься до райагролісу», – звернувся до депутатів міськради міський голова Анатолій Лінник.

Аби вирішити проблему депутати Ніжинської міської ради 20 травня на позачерговому пленарному засіданні, підтримали ЗВЕРНЕННЯ до Чернігівськогої обласної ради, стосовно передачі до Ніжинської МОТГ лісового масиву райагролісу, розташованого між містом Ніжин та селом Хвилівка, з метою облаштування на даній території протипожежної смуги та зони відпочинку.

«Протипожежна смуга, призначена для запобігання розповсюдженню пожежі та продуктів горіння з лісу на територію полігону, дасть змогу уникнути швидкого розповсюдження вогню», – пояснює очільник міста.

Таке звернення депутати міськради вважають актуальним та доречним, оскільки аби Ніжинська громада могла контролювати цю ділянку лісу та вчиняти будь які заходи, втому числі і з запобігання пожежам, територія повинна належати Ніжинській територіальній громаді.

Чи передавати Ніжинській громаді частину ділянки райагролісу та чи буде можливіть у Ніжинської міської ради облаштувати там протипожежну смугу, вирішуватимуть депутати облради.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *