1

Допомога “Європейської Солідарності” прямує до своїх адресатів у Ніжині

Поділитися

Допомога представникам соціально незахищених категорій від  Благодійного фонду Петра Порошенка в рамках першого траншу продовжує прямувати до своїх адресатів на Чернігівщині.

На сьогодні зареєстровано понад 30 000 заявок про допомогу по всій Україні.

“На сьогодні діє сайт v2020.org.ua, на якому реєструвалися люди, що потребують допомоги. І політична партія “Європейська Солідарність” долучилася до цієї допомоги разом з фондом Петра Порошенка і громадською організацією “Справа Громад”. Допомога була надіслана в Чернігівську область, ми отримали транш продуктових наборів, які сьогодні розповсюджуються по всій області”, – пояснює керівник секретаріату Чернігівської територіальної організації партії “Європейська Солідарність” Олег ШПАК.

Адресну допомогу продовжують отримувати жителі нашого міста. У Ніжині продуктові набори були доставлені до літніх людей та людей з інвалідністю.

За кожним врученням гуманітарної допомоги стоять унікальні долі родин, що мають виживати у скрутній економічно-політичній ситуації.

Ніжинська міська партійна організація «Європейська Солідарність” дбає в період карантину у першу чергу про таких людей. Цього разу депутати Ніжинської міської ради Олександр Шалай, Ігор Шалай та Андрій Гомоляко привезли пенсіонерам продуктові набори. До цієї справи долучився і член Ніжинської міської партійної організації «Європейська Солідарність” Олександр Сипливець.

Найбільше допомоги зараз потребують пенсіонери. Для них це неабияка підтримка під час карантину.

Разом з Чернігівщиною допомогу від “Європейської Солідарності” отримали і інші регіони України. За добу Україною роз’їхалося 5000 продуктових наборів.

У партії кажуть, що таку допомогу надаватимуть і надалі.

Окрім цього, завдяки партії “Європейська Солідарність” і фонду Петра Порошенка в область вже доставлено понад 1000 захисних костюмів для медичних працівників Чернігівщини.

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *